Bahçeşehir Alarm Sistemi

Paradox alarm bahçeşehir,dsc alarm, bahçeşehir alarm montajı, bahçeşehir alarm servis, alarm montajı, bahçeşehir dsc alarm, teknik servis, alarm fiyatları, alarm sistemi, bahçeşehir kamera sistemi.

bahcesehir-alarm-sistemi

Ev yada iş yerinizin hırsızlığa karşı korunması için Net Güvenlik Sistemi tarafından oluşturulmuş alarm sistemleri ile hırsızlığa karşı önlem alabilirsiniz. Sisteme ilave edilen duman dedektörü, gaz dedektörü, su baskın dedektörü gibi ürünlerle alarm sistemi koruma kapsamını genişletebilirsiniz.

Alarm sistemlerinde, önemli olan alarm sistemini satmak değil satmış olduğunuz alarm sisteminin 7 gün 24 saat teknik desteğini vermektir. Sitemize alarm sistemini kalitesiz firma yada kişilere kurdurup devamında kuran kişiye yada firmaya ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi giriş yapmaktadır. Günümüzde sadece ürün değil ürünü kuran kişi  yada firmalarında önemi artmaktadır.

alarm-paneli
Alarm Paneli
Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan ana kontrol ünitesidir. Alarm sistemi, kullanıcı tarafından şifre ya da kumandayla aktif edilir. Dedektörler izinsiz giriş algıladığında panele bilgi verir. Alarm paneli alarm üretir, sireni çalıştırır ve telefon ile belirlenen numaralara alarm durumun haber verir.
paradox-şifre-paneli
Tuş Takımı
Alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan şifreleme ünitesidir. Üzerinde bulunan tuşlarla hızlı kurulum, panik alarmı yangın alarmı gibi acil durumlarda kolayca uyarı verebilirsiniz.
manyetik-kontak
Manyetik Kontak
Dış ortama açılan kanatlara ( kapı, pencere vb.) takılarak ortama izinsiz girilmeye çalışılması durumunda aktif olarak alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşurur.

 

pır-dedektörü
Pır Hareket Dedektörü 
Alarm Sistemi çalışırken ortamda hareket olması durumunda alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşmasını sağlar. Evcil hayvan besleyenler için hayvan algılamayan pır dedektörü kullanılmalıdır.
paradox-siren
Harici Siren
Alarm sistemlerinde oluşan alarmları çevrenize yüksek ses ve ışıklı flaşör ile haber verir. En önemli özelliği dışarıdan görüldüğü için hırsızlığa karşı caydırıcıdır.

 

alarm-aküsü
Akü
Elektrik kesintisi ve sabotajlarda alarm sisteminin çalışmaya devam etmesini sağlama ve alarm sisteminin etkilenmesini önlemek için kullanılır.

 

Alarm sistemi kurulumunda firmamızı tercih etmeniz için önemli bazı nedenler;

  • Kurulumu yapılan alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
  • Alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından yapılmaktadır
  • Sistemde kullanılan tüm malzeme ve işçilik 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve ücretsiz arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir, bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm kurulumu yapan firma arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmaz.
  • Ücretsiz teknik servis ve destek hizmeti

Paradox alarm sistemine ilave edilecek kontrol ve iletişim modülleri ile alarm sistemine e özellikler ekleyebilirsiniz.

  • Alarm sistemine ilave edilecek duman dedektörü ile olası bir yangın durumunda alarm sistemi alarm verebilir.
  • Alarm sistemine edilecek gaz dedektörü ile olası bir gaz kaçağı durumunda alarm sistemi alarm verebilir.
  • Sisteme ilave edilecek su baskın dedektörü ile olası bir su basması durumunda alarm sistemi alarm verebilir.

Alarm sistemi kurulumu ciddi bir iştir. Alarm sisteminiz profesyonel bir firma tarafından kurulmaz ise kullanılan ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun ciddi sorunlar yaşayabilirisiniz.

alarm-fiyati

Kurdurmak istediğiniz alarm sistemi yada kamera sistemi ile ilgili detaylı bilgi, ücretsiz keşif için 0532 582 65 87 numaralı telefondan firmamız ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

DSC Alarm Fiyatı

DSC alarm kurulumu, dsc alarm fiyatı, dsc alarm sistemi, dsc iş yeri alarm sistemi, dsc …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir