DAHUA DVR Kayıt Cihazı Şifre Resetleme

Dahua dvr şifresi, dahua nvr şifre resetleme, dahu dvr şifre, dahua dvr kayıt cihazı, şifre sıfırama, dahua hdcvi şifre, dahua şifre resetleme, dahua dvr password reset.

dahu-nvr-sifre

DAHUA Marka HDCVI DVR Kayıt cihazları ve NVR Kayıt cihazları fabrikasyon şifresi ;

Kullanıcı adı :  admin  Şifre :  admin ‘ veya kullanıcı adı 888888 şifre 888888 tir.

Şifre bilinmiyor ise dahua dvr kayıt cihazı ve dahua nvr kayıt cihazı için günlük şifre üreten bir program sayesinde geçici şifre oluşturulabilir. Geçici şifrenin oluşturulabilmesi için dvr kayıt cihazının ekranında yazan tarih bilgileri gerekmektedir. Şifre üretme programına dvr kayıt cihazının güncel tarih ve saati girildiğinde program 1 günlük şifre üretir. Bu şifre ile cihazın ayarlarına girilip yeni bir kullanıcı eklenebilir yada fabrika ayarlarına döndürülerek admin şifresi sıfırlanabilir.

Dahua dvr yada nvr kayıt cıhazı kullanıcı şifresini unuttuysanız ücretli olarak geçici menü giriş şifresini firmamızdan alabilirsiniz.

Geçici şifre için neden ücret talep edilmektedir ? : Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz.İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranındaki güncel tarih ve bildirmeniz gerekir.

Şifre elinize ulaşıp menüye giriş yaptıktan sonra şifreyi resetleyip yeni şifre tanımlamak için yapılması gereken işlemler için teknik destek telefonlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Geçici şifre hizmet bedeli :  Geçici şifre resetleme ve teknik destek hizmet bedeli 30 tl dir.

Geçici şifre için aşağıdaki telefonlardan  teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elektrik kesilince alarm çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir