dahua İp Kamera

Dahua ip kamera ve NVR kayıt cihazları Türkiye güvenlik sektöründe ciddi bir pazar payına sahip olmaya başladı, özellikle Türkiye’deki büyük ithalatçı firmaların kendi marka isimleri altında dahua ip kamera ve nvr kayıt cihazlarını ithal etmeleri, ürünlerin güvenlik sistemleri sektöründe ciddi bir pazar payına sahip olmasını sağladı.

dahua ip kamera fiyatları

Neden Dahua İp Kamera

HDCVI Kamera teknolojisinin mimarı olan dahua teknoloji ip kamera ve nvr kayıt cihazlarında da kaliteli ürün gamına sahip bir firma. özellikle ip kameraların görüntü kalitesi ve NVR kayıt cihazlarının stabilize çalışması sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilmeye başlandı.

Dahua ip kamera fiyatları

Dahua ip kamera fiyatları için 0532 582 65 87 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda belirtiğimiz gibi dahua ip güvenlik ürünlerini Türkiye’de 3 büyük ithalatçı satmakta ve en düşük 1.3 Mega piksel 720P ip kamera liste fiyatı 250 usd + kdv den başlamakta. Günümüzde ip kamera son kullanıcı satış fiyatlarının 75 usd ye düştüğü görülmekte iken  rakamları yüksek ama görüntü kalitesi ve uzun ömürlülük çok daha iyi durumda.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Dvr kayıt cihazlarına yapılan siber saldırı

Ülkemizde yaklaşık 5 ay önce kamera kayıt cihazlarına yurt dışı kaynaklı siber saldırıların başlaması ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir