DH-NVR1108H-P 8 Kanal Dahua Nvr Kayıt Cihazı

Nvr kayıt cihazı, DH-NVR1108H-P, Poe NVR Kayıt cihazı, nvr kayıt cihazı fiyatları, teknik özellikleri, 8 li ip kamera kayıt cihazı.

DAHUA Nvr Kayıt Cihazı

DH-NVR1108H- NVRNVR Kayıt Cihazı Teknik Özellikleri

  • İşlemci : Dual-Core Embedded Processor /   İşletim sistemi : Embedded LINUX
  • ip kamera girişi : 8 adet 720p 1.3 mega pixel ip kamera
  • Video Çıkışı : 1 HDMI, 1 VGA
  • Ethernet girişi : 1RJ-45 portu (10 / 100Mbps)
  • PoE :  4 port (IEEE802.3af)
  • HDD : 1 SATA 4 TB Destekler

DH-NVR1108H-P PoE NVR

Bu Nvr kayıt cihazı ile dahua ip kamera kullanıldığında tak çalıştır özelliği sayesinde hiç bir ayar yapmadan ip kamera görüntüleri otomatik olarak ayarlanmakta ve ekana gelmektedir. Bu nvr kayıt cihazı ile 8 adet 1.3 megapixel ip kamera yada 4 adet 2 megapixel ip kamera kullanılabilir.

Nvr kayıt cihazı ile ilgili teknik bilgi ve idirimli satış fiyatı için bana 0532 582 65 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron 2 MegaPixel AHD Kamera Seti

Neutron ahd kamera fiyatları, 2 megapixel ahd kamera, neutron güvenlik kamerası, ahd kamera seti, güvenlik …

2 yorum

  1. Nvr kayıt cihazı poe özelliği ile ip kamerayı en uzak kaç metre mesafede çalıştırabilirim nvr kayıt cihazı fiyatı ne kadar

    • Merhaba poe özellikli nvr kayıt cihazı ile müşterim 60 mt mesafede ip kamera çalıştırmıştır. Burada network kablo kalitesi de çok önemlidir. Kaliteli bir kablo ile 60 metreye kadar ip kamera görüntüsü alınabilir. NVR Kayıt cihazı fiyatını yorumda belirttiğiniz mail adresine teklif olarak gönderdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir