DSC Alarm Seti

DSC alarm sistemi, dsc alarm seti, alarm fiyatı, PC-1616 alarm paneli, alarm sistemi fiyat, ev alarm sistemi fiyatı, dsc alarm, dsc, hırsız alarm

Ev yada iş yerinizin hırsızlığa karşı korunması için firmamız tarafından oluşturulmuş  DSC alarm seti ile hırsızlığa karşı koruma sağlayabilirsiniz. Sisteme ilave edilecek yangın algılama dedektörü, gaz dedektörü, su baskın dedektörü ile koruma kapsamını genişletebilirsiniz.

DSC Alarm Seti

dsc alarm seti

 • 1 AdetDSC-PC1616 Alarm kontrol paneli
 • 1 Adet PK-1555 Tuş Takımı
 • 1 Adet 120 DB Harici Siren
 • 1 Adet Maystre 14 Kg Hayvan Algılamayan Hareket dedektörü
 • 1 Adet Manyetik Kontak
 • 1 Adet 12 volt 4,2 Amper Panel Besleme Aküsü
 • 1 Adet Panel Besleme Trafosu
 • 1 Yıllık Alarm Kontrol Merkezi Aboneliği
 • Sistem montaj ve devreye alma hizmeti

DSC Alarm Montajı ve devreye alma 

DSC alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır. Ürünler 2 yıl garantilidir. İstanbul dışından ürünleri satın almak isteyen müşterilerimiz indirimli montaj hariç fiyatlarından alarm setini temin edebilir. Montajı bulunduğu yerdeki bir güvenlik firmasına yaptırabilir.

Unutmayın önemli olan alarm sistemini satmak değil satmış olduğunuz alarm sisteminin desteğini vermektir. Teknik destek siteme alarm sistemini kurdurup devamında kurdurduğu kişiye ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi giriş yapmaktadır. Günümüzde sadece ürün değil ürünü kuran kişilerinde önemi artmaktadır.

DSC alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.

DSC alarm fiyatı

DSC alarm sistemi fiyatı alarm sisteminin montajı yapılacağı semte göre değişmektedir. Alarm sistemi fiyatı telefonda alınacak konum bilgisine göre değişmektedir. Fiyatları 0532 582 65 87 numaralı telefondan firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Alarm sistemi kurulumunda firmamızı tercih etmeniz için önemli bazı sebepler 

 1. DSC pc1616 alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
 2. Alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır
 3. Sistemde kullanılan tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir. Bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm firması arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmıyacaktır.
 4. Ücretsiz teknik servis ve destek hizmeti

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elektrik kesilince alarm çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir