DVR Kayıt Cihazı Tamiri

DVR tamir, kamera kayıt cihazı bakım onarım ve tamir hizmeti, samsung dvr tamir, haikon dvr tavir, neutron dvr tamiri,dvr kayıt cihazı tamiri

dvr kayıt cihazı tamiri

Marka ve model farketmeksizin elinizde bulunan arızalı dvr kayıt cihazı tamir ve onarım işlemi teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tamir işlemi kamera kayıt cihazı tamirinde profesyonel teknik servis elemanları tarafından özenle yapılmaktadır .

DVR Kayıt cihazı tamir işlemi süreci : İlk olarak teknik servisimize ulaşan arızalı ürününüzün arıza tespiti elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yapılan arıza arıza tespiti sonucunda kullanılması gereken yedek parçalar tespit edilerek tamir bedeli belirlenir. Belirlenen tamir bedeli müşteriye bildirilerek müşteri onayı beklenir. Tamir ücreti onaylanır ise ürün ödemesi yapıldığında bakım ve onarım işlemine başlanır. Ürün hazır olduğunda ürünün kargolaması yapılır.

DVR Kayıt cihazı tamir ücreti : 30 usd ye kadar masrafı olan ürünler  müşteri onayı alınmaksınızın tamir edilir. Tamire verdiğiniz güvenlik kamerası masrafı 30 usd üzerinde ise tamir ücreti tarafınıza bildirilip onay beklenir.

DVR Kayıt cihazı arıza tespit ücreti : Tamir edilemeyen yada tamir onayı verilmeyen ürünlerin arıza tespiti için herhangi bir ücret istenmemektedir.

Arızalı ürünlerin teknik servise ulaştırılması : Güvenlik kamerası tamir merkezimiz İstanbul perpa ticaret merkezinde bulunmaktadır. Arızalı ürünlerinizi elden teslim edebilir yada kargo  ile gönderebilirsiniz. Ürün takibi için adres bilgisini 0532 582 65 87 numaralı telefondan bana ulaşarak alabilirsiniz.

Arızalı ürün kargo ücreti :  Arızalı ürün gönderimlerinizde ve alımlarınızda kargo ücreti gönderen kişiye aittir.

Arıza bakım onarım için  0532 582 65 87 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

H 264 dvr şifresi

h.264 dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama, h.264 dvr kayıt cihazı şifresini unuttum, h.264 dvr kayıt cihazı resetleme, dvr …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir