Dvr şifre resetleme

h.264 dvr admin şifresi resetleme, kamera kayıt cihazı şifresi, dvr kayıt cihazı şifre resetleme, h.264 dvr şifre kırma, dvr admin şifresi, şifre resetleme, dvr kayıt cihazı, kamera kayıt cihazı.

h.264-dvr-admin-sifresi-resetleme

Kullanmakta olduğunuz güvenlik kamerası kayıt cihazı şifresi bilinmiyor ise günlük şifre üreten bir program sayesinde geçici şifre oluşturulabilir. Geçici şifrenin oluşturulabilmesi için dvr kayıt cihazının ekranında yazan tarih bilgileri gerekmektedir. Şifre üretme programına dvr kayıt cihazının güncel tarih ve saati girildiğinde program 1 günlük şifre üretir. Bu şifre ile cihazın ayarlarına girilip yeni bir kullanıcı eklenebilir yada fabrika ayarlarına döndürülerek admin şifresi sıfırlanabilir.

Firmamızdan aşağıdaki marka dvr kayıt cihazları için şifre resetleme teknik destek hizmeti alabilirsiniz. 

        Neutron dvr kayıt cihazı     Neutron nvr kayıt cihazı

        Fujitron dvr kayıt cihazı      Hyundi dvr kayıt cihazı

        Dahua dvr kayıt cihazı       Dahua nvr kayıt cihazı

        Cenova kayıt cihazı           Cenova nvr kayıt cihazı

XMeye cep telefonu kullanan tüm marka ve model dvr kayıt cihazları

Geçici şifre için neden ücret talep edilmektedir ? : Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranındaki güncel tarih ve bildirmeniz gerekir.

Şifre elinize ulaşıp menüye giriş yaptıktan sonra şifreyi resetleyip yeni şifre tanımlamak için yapılması gereken işlemler için teknik destek telefonlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Geçici şifre hizmet bedeli :  Geçici şifre resetleme ve teknik destek hizmet bedeli 30 tl dir.

Ödeme yapıldıktan sonra geçici şifrenizi 0543 276 95 15 nolu telefondan alabilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elektrik kesilince alarm çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik …

2 yorum

  1. Merhaba kolaygelsin.

    Ben yurt dışında yaşıyorum. Depomuza kamera sistemi yaptırdım kayıt cihazımızda şifre yoktu acele ile 4 haneli şifre koydum ama bir yere kayıt etmeyi unuttum. Kayıt cihaz ismi yok. Üzerinde (Digital Video Recorder) Model (TV-A1601-LM) yazıyor şifre resetleme işlemini nasıl yapabiliriz? Birde bu işlem esnasında video kayıtlarım siliniyor mu? Lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim.

    Kolaygelsin.

    • Merhaba geçici şifre için aşağıdaki telefonlardan teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

      0543 276 95 15 – 0850 622 60 05

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir