Ev Alarm Sistemleri

Ev alarm fiyatları, kablosuz ev alarm sistemleri, eve alarm sistemi, hırsız alarmı, ev için alarm sistemi

ev alarm sistemleri

Günümüzde evimize alarm sistemi kurdurmak lüks olmaktan çıkmış, artık ihtiyaç haline gelmiştir. Alarm sistemleri hakkında kişilerin çok fazla bilgiye sahip olmamasından kalitesi sistemlere ederinden fazla para vermekte yada satın aldığı alarm sisteminde sürekli arıza yaşamaktadır. Bu tür sıkıntılarla karşılaşmamak alarm sistemi kurdururken dikkat etmeniz gereken bazı noktaları bu yazımda anlatmaya çalışacam.

1- En iyi alarm sistemi ?

Bu sorunun cevabı aslında basittir. En iyi alarm sistemi en sorunsuz çalışan ve yanlış alarm vermeyen alarm sistemidir. İnternet te bir çok farklı marka alarm sistemi satılmaktadır,yada keşfe gelen alarm sistemi  satıcısına sorduğunuzda kimse yoğurdum ekşi demiyeceği için sattığı sistem ona göre en iyi alarm sistemidir.

Alarm sistemi satın alırken sormamız gereken bazı sorular vardır.

1- Alarm sistemi menşei nedir ?

Alarm sistemi menşei önemlidir. Çin malı alarm sisteminden kaçınılmalıdır.

2- Hareket ( pır ) dedektöründe hayvan algılamama özelliği varmıdır . ?

Bir alarm sisteminde yanlış alarmların kaynağı çoğunlukla hareket ( pır ) dedektöründen kaynaklanır.

3- Kaç telefon numarası arayabilir ? Telefon ile alarm sistemi açma kapama yapılabilirmi ?

Evinizde yada iş yerinizde bulunan alarm sistemi alarm durumunda sizlere telefon ile ulaşır ve alarm çaldığını haber verir. Alarm durumunda susturmak için alarm sistemine dışarıdan telefon ile açma kapama yaptırabilme imkanı çok kullanışlı bir özelliktir.

4- Alarm sistemi ev içerisindeyken de kurulabilecek mi ?

Bir alarm sistemi siz ev içerisindeyken de kurulmalıdır. Yani ev içi ev dışı kurulum özelliği olmalı ve sistem de kullanılacak alarm dedektörleri buna göre seçilmeli ve yerleştirilmelidir.

Ev alarm sistemleri fiyatı

Alarm sistemi fiyatı kullanılacak dedektör sayısına, sistemin markasına ve işçilik külfiyetine göre değişmektedir. Tek katlı bir apartman dairesi ne kurulacak alarm sistemi maliyeti  ile 3 katlı bir villaya kurulacak alarm sistemi maliyeti arasında ciddi bir fark vardır.

2 pır hareket dedektörlü paket alarm sistemleri montaj dahil 600 tl den başlamaktadır. Rakam bu fiyatın altına düşer ise alarm sistemini kuran kişi merdiven altı bir firmadır günü kurtarmak için çok az bir kar ederek alarmı takacaktır veya kalitesiz ve ucuz malzeme kullanarak maliyeti düşürecektir.

Şunu unutmayın, önemli olan alarm sistemini satmak değil sattığın alarm sistemin teknik destek hizmetini verebilmektir.

İstanbul içi satış ve montaj hizmetimiz vardır. Bana 0532 582 65 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elektrik kesilince alarm çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir