Fabrika Zil Sistemi

Paydos zil sistemi, mola zil saati, fabrika zil sistemi, kampana zil, st-490 zil saati, perkotek, strike fabrika zil sistemi, mola zil sistemi fiyatları.

fabrika-zil-sistemiİşletmelerde mola veya paydos saatlerinde zil çaldırma işleminin otomatik olarak yapılabilmesi için kullanılan, Strike ST-490 Zil saatine 3 adet kampana zil bağlanılabilir. Zil saati programı, cihaz üzrinde bulunan USB giriş sayesinde bilgisayar üzerinden kolaylıkla yapılabilmekedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Zil Takvimi  (Haftanın 7 Günü Farklı, Gün İçerisinde 24 Farklı Zaman Dilimi)
  • Her Bir Zaman Dilimi İçin Farklı Sürelerde Zil Çaldırılabilir.
  • 220 Volt Röle Çıkışı.
  • Gerçek Zaman Saati (10 Yıl Saat Bilgisini Korur).
  • 220 Volt AC Besleme Voltajı

Srike st 490 zil saati  üzerinde bulunan USB bağlantı noktası sayesinde bilgisayarlara kurulan usb zil programı ile kolayca programlanabilmektedir. Piyasada satılan farklı markalarda USB yerine RS232 bağlantı noktası olduğu için programlamada kullanıcı ve montajcı firmalar sıkıntı yaşamaktadır.

Strike ST 490 Zil Saati  Fiyatı  :

Piyasa fiyatı  : 120 USD

İndirimli satış fiyatı : ? Ürün fiyatı ve detaylı bilgi için 0532 582 65 87 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Sipariş ve ödeme :  Ürün ödemesini banka havelesi yada kredi kartı ile yapabilirsiniz. Sipariş aşmalı olduğumuz mng kargo firması ile gönderilmektedir.

Teknik Destek ve Garanti : Satın olmuş olduğunuz ST-490 Zil saati faturalı ve 2 yıl garantilidir. Ürünlerin kurulumu ve ayarlarıyla ilgili teknik servis ekibimiz 7-24 teknik destek vermektedir.

ST-490 Zil Saati bağlantısı

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Kamera Sistemi Dvr Kayıt Yapmıyor

DVR kayıt ayarları, güvenlik kamerası kayıt etmiyor, dvr cihazı hdd görmüyor, güvenlik kamerası kayıt sorunu, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir