Fujitron DVR Kayıt Cihazı İnternet İzleme Ayarları

Kamera kayıt cihazı, fujitron, dvr, internet izleme, cep telefonu kamera izleme ayarları, modem port açma, FJD-2304SP, FJD-2308 dvr, FJD-2316 kayıt cihazı ayarları.

cep telefonu kamera izleme

Ev yada iş yerinizde bulunan fujitron dvr kayıt cihazınıza bağlı güvenlik kameralarını izleyemiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramanız. Deneyimli teknik servis ekibimiz sisteminize bağlanarak modem port yönlendirme ve kamera kayıt cihazı ayarlarınız yeniden yapılandırır ve kameralarınızı internet üzerinden izlemeye açar.

Cep telefonunuza gerekli olan kamera izleme programı indirilip, programın tüm ayarları yaptırılır ve kameraları izlemeniz sağlanır.

Teknik servis ücretimiz 30 TL  dir. Ücret talep edilmeden önce sisteminize bağlanılıp gerekli kontrol yapılır. Kamera kayıt cihazınız ve network alt yapınız kontrol edilerek görüntü nakli için bir engel olup olmadığı kontrol edilir. İşlemler sorunsuz olarak yapılacak durumda ise teknik servis ücretinin ödemesi talep edilir. Kamera izleme ayarları herhangi bir sebepten dolayı yapılamaz ise ücret iade edilir. Ödeme kredi kartı yada banka havalesi ile yapılmalıdır.

Detaylı bilgi için teknik destek birimimize 0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

İşlemlerin yapıla bilmesi için DVR Kayıt cihazının takılı bulunduğu yerde olmanız gerekir. Bulunduğunuz yerdeki herhangi bir bilgisayara bağlanılarak tüm yönlendirme ve ayarlar yapılır.  İşlemlerin yapılması için dvr kayıt cihazı menü giriş şifresi ve modem arayüz şifresini kullanıcının bilmesi gerekmektedir.  Uzak bağlantı için aşağıdaki programlardan birini bilgisayarınıza indirim kurmanız gerekir.

Ammy uzak bağlantı programı                                       Alpemix uzak bağlantı programı

ammyy            alpemix

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.