Goldmaster DVR Kayıt Cihazı Şifresi

Kamera kayıt cihazı, goldmaster dvr şifre resetleme, goldmaster dvr şifre, GDR-1104S, GDR-1108S, GDR-1116E, GDR-1216E şifre

goldmaster dvr kayıt cihazıGoldmaster kamera kayıt cihazı fabrikasyon şifresi

Kullanıcı adı : admin  Şifre : 123456 dır.

Goldmaster DVR Kayıt cihazınızın şifresini unuttuysanız yada şifreyi bilmiyorsanız kayıt cihazının şifresini sıfırlamak için ücretli olarak menü şifresini resetleyebilirsiniz.

Goldmaster dvr kayıt cıhazı kullanıcı şifresini unuttuysanız ücretli olarak resetleme şifresini firmamızdan alabilirsiniz.

Resetleme şifre için neden ücret talep edilmektedir ? : Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranındaki güncel tarih ve bildirmeniz gerekir.

Şifre elinize ulaşıp menüye giriş yaptıktan sonra şifreyi resetleyip yeni şifre tanımlamak için yapılması gereken işlemler için teknik destek telefonlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Geçici şifre hizmet bedeli :  Geçici şifre resetleme ve teknik destek hizmet bedeli 30 tl dir.

Geçici şifre için aşağıdaki telefonlardan  teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Kamera Sistemi Dvr Kayıt Yapmıyor

DVR kayıt ayarları, güvenlik kamerası kayıt etmiyor, dvr cihazı hdd görmüyor, güvenlik kamerası kayıt sorunu, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir