Güvenlik Sistemleri Teknik Servis

Alarm sistemleri, güvenlik kamerası, hırsız alarm sistemi, teknik servis, güvenlik sistemleri, arıza tespit, cctv sistemi, kablosuz alarm sistemi arıza, destek hizmeti, paradox alarm teknik servis, dsc alarm teknik servis, modem port açma

guvenlik sistemelri teknik servis

İstanbul içi alarm sistemi, kamera sistemi, yangın ihbar sistemi, seslendirme sistemi ve personel devam kontrol sistemleri teknik servis ve bakım hizmeti verilir.

Teknik servis hizmeti, güvenlik sistemi kurulumunda deneyimli teknik ekibimiz tarafından verilmektedir. Teknik servis ekibimiz tarafından sistemdeki arıza giderilemez ise servis ücreti talep edilmez.

Servis hizmeti teknik servisin yoğunluğuna göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili bilgi alındıktan sonra verilecektir.

Firma merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır .

Servis esnasında arızalı tespit edilen ürün yada ürünler sitemizdeki indirimli yedek malzeme fiyatlarından müşteri onayı doğrultusunda değiştirilir.

Güvenlik kamerası teknik servis hizmeti, kamera sistemi kurulumunda deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından verilmektedir.

Servis ücreti kamera sistemindeki arıza ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili bilgi alındıktan sonra verilecektir.

Modem port açma, internet üzerinden güvenlik kamerası izleme ayarları teknik servis hizmeti servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili bilgi alındıktan sonra verilecektir.

Firma merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır .

Uzak bilgisayar bağlantısı ile modem port yönlendirme ve cep telefonu kamera izleme ayarları yapılması 30 tl  dir.

Ücret talep edilmeden önce sisteminize bağlanılıp gerekli kontrol yapılır. Kamera kayıt cihazınız ve network alt yapınız kontrol edilerek görüntü nakli için bir engel olup olmadığı kontrol edilir. İşlemler sorunsuz olarak yapılacak durumda ise teknik servis ücretinin ödemesi talep edilir. Kamera izleme ayararı herhangi bir sebepten dolayı yapılamaz ise ücret iade edilir. Ödeme kredi kartı yada banka havalesi ile yapılabilmektedir.

NET GÜVENLİK SİSTEMLERİ

GSM : 0532 582 65 87

Tel : 0850 622 60  05

WhatsApp : 0532 582 65 87

eMAİL : info@teknikdepo.net

PERPA Ticaret Merkezi  A Blok Kat 9 No : 1273  Okmeydanı – Şişli / İSTANBUL

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

H 264 dvr şifresi

h.264 dvr kayıt cihazı şifre sıfırlama, h.264 dvr kayıt cihazı şifresini unuttum, h.264 dvr kayıt cihazı resetleme, dvr …

Bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir