Güvenlik Sistemleri Teknik Servis

Alarm sistemleri, güvenlik kamerası, hırsız alarm sistemi, teknik servis, güvenlik sistemleri, arıza tespit, cctv sistemi, kablosuz alarm sistemi arıza, destek hizmeti, paradox alarm teknik servis, dsc alarm teknik servis, modem port açma

guvenlik sistemelri teknik servis

İstanbul içi alarm sistemi, kamera sistemi, yangın ihbar sistemi, seslendirme sistemi ve personel devam kontrol sistemleri teknik servis ve bakım hizmeti verilir.

Teknik servis hizmeti, güvenlik sistemi kurulumunda deneyimli teknik ekibimiz tarafından verilmektedir. Teknik servis ekibimiz tarafından sistemdeki arıza giderilemez ise servis ücreti talep edilmez.

Servis hizmeti teknik servisin yoğunluğuna göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili bilgi alındıktan sonra verilecektir.

Firma merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır .

Servis esnasında arızalı tespit edilen ürün yada ürünler sitemizdeki indirimli yedek malzeme fiyatlarından müşteri onayı doğrultusunda değiştirilir.

Güvenlik kamerası teknik servis hizmeti, kamera sistemi kurulumunda deneyimli teknik servis ekibimiz tarafından verilmektedir.

Servis ücreti kamera sistemindeki arıza ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili bilgi alındıktan sonra verilecektir.

Firma merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır .

 

Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri

GSM : 0532 582 65 87

Tel : 0850 622 60  05

WhatsApp : 0532 582 65 87

eMAİL : info@teknikdepo.net

PERPA Ticaret Merkezi  A Blok Kat 9 No : 1273  Okmeydanı – Şişli / İSTANBUL

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron 2 MegaPixel AHD Kamera Seti

Neutron ahd kamera fiyatları, 2 megapixel ahd kamera, neutron güvenlik kamerası, ahd kamera seti, güvenlik …

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir