Haikon DVR Şifre Resetleme

Haikon dvr admin şifresi, haikon yetkili servis, haikon dvr şifre sıfırlama, haikon dvr şifre resetleme, haikon dvr yönetici şifresi, haikon ip kamera şifre.

haikon-dvr-sifre

Haikon dvr kayıt cihazı default kullanıcı adı admin şifre 12345 dir.

Kullanmakta olduğunuz haikon dvr kayıt cihazı şifresi bilinmiyor ise teknik servis ekibimiz tarafından dvr kayıt cihazı şifre resetleme işlemi yapılmaktadır.

Haikon dvr kayıt cihazı geçici şifre ürütme programı bulunmamaktadır, bu nedenle  haikon dvr kayıt cihazı admin şifresi resetleme için dvr kayıt cihazının teknik servisimize getirilmesi yada kargolanması gerekmektedir. Teknik servis ekibimiz cihazınıza uyumlu resetleme dosyasını yükleyip şifre resetlenir.

Teknik Servisimizden;

Haikon Dvr admin  şifre resetleme 

Haikon NVR Kayıt cihazı admin şifre resetleme 

Haikon ip kamera admin şifre resetleme

teknik destek  hizmetlerini ücretli olarak alabilirsiniz.

Haikon şifre resetleme ve detaylı bilgi için için aşağıdaki telefonlardan  teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elektrik kesilince alarm çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir