Hepsi Bir Arada Güvenlik Kamerası

AHD güvenlik kamerası, hd tvı güvenlik kamerası, hd cvı güvenlik kamerası, hepsi bir arada güvenlik kamerası, güvenlik kamerası,yeni nesil güvenlik kamerası, güvenlik kamerası fiyatları.

guvenlik-kamerasi

Facebook güvenlik sistemleri gurubundaki sevgi hanımın paylaştığı resimleri gördüğümde uzun süredir beklediği yeni nesil tüm dvr kayıt cihazları ile çalışabilen kameraların güvenlik sistemleri piyasasında satılmaya başlandığını görmüş oldum.

Yeni nesil hd güvenlik kameralarının avantajları nedir ? 

Resimlerden de anlaşıldığı gibi kamera üzerinde bulunan dip switchler ile güvenlik kamerası çalışma teknolojisi değiştirilebilmektedir. Yani kameranın takılacağı dvr kayıt cihazı AHD ise kamera ahd olarak, HD TVI ise kamera HD TVI olarak analog ise analog olarak HD CVI ise HD CVI olarak çalıştırılabilecek. Bu sayede bir çok montaj yapan firma kamera teknolojisi karmaşasından kurtulmuş olacak .

yeni-nesil-guvenlik-kamerasi

Kameraların 4 farklı güvenlik kamerası teknolojisini desteklemesi bana göre çok büyük bir avantajdır.

Kamera görüntü kalitesi nasıl  ?

Açıkçası ürünleri birebir inceleme fırsatım olmamasına rağmen yakın bir zaman bu tip kameraların sektördeki pazar payının çoğuna hakim olacağını düşünmekteyim. Kamera görüntü kalitesine gelince, günümüzde satılmakta olan ahd, hd tvı yada hd cvı kameraları görüntüleri çok iyi olanda bulunmakta vasat görüntü kalitesine sahip güvenlik kameraları da bulunmakta. Kalitesine ve fiyatına göre şu an ki kameralar gibi görüntü kalitesinin değişeceğini söyleyebilirim.

Tüm sistemlerde görüntü kalitesi aynı olacak mı ? 

Güvenlik kamerası 4 farklı teknoloji ile çalışabildiğine göre analog hariç tüm görüntü işleme teknolojilerinde kameranın verdiği görüntü kalitesi aynı olmalıdır. Yakın bir zamanda bu tip güvenlik kameralarını inceledeğimde detaylı olarak görüntü kaliteleriyle ilgili bilgiler aktaracağım.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.