Hyundai Dvr Şifresi, Hyundai Dvr Cep Telefonu İzleme Programı

Hyundai dvr şifre,hyundai dvr şifre resetleme,  HYDVR 4104, 4108, 4116 serisi kayıt cihazları şifresi , kayıt cihazı cepten izleme programı, Hyundai dvr şifresi

hydvr-4104-hyundai-dvr

DVR Kayıt cihazlarının fabrikasyon kullanıcı adı :  admin   fabrikasyon şifresi :  123456  ” dır.

HYUNDAİ  DVR Kayıt cihazınızın şifresini unuttuysanız yada şifreyi bilmiyorsanız kayıt cihazının şifresini sıfırlamak için ücretli olarak menü şifresini resetleyebilirsiniz.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranı resmini 0543 276 95 15 numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Şifre elinize ulaşıp menüye giriş yaptıktan sonra şifreyi resetleyip yeni şifre tanımlamak için yapılması gereken işlemler için teknik destek telefonlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Geçici şifre hizmet bedeli :  Geçici şifre resetleme ve teknik destek hizmet bedeli 30 tl dir. Ödemenizi banka havalesi veya EFT ile yapabilirsiniz.

Geçici şifre için neden ücret talep edilmektedir ? : Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Ödeme yapıldıktan sonra geçici şifrenizi 0543 276 95 15 nolu telefondan alabilirsiniz.

Hyundai dvr kayıt cihazları cep telefonu izleme programı Super Live Pro kullanır. Telefonunuzun uygulama indirme bölümünden  ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

superlive-pro

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Dvr kayıt cihazlarına yapılan siber saldırı

Ülkemizde yaklaşık 5 ay önce kamera kayıt cihazlarına yurt dışı kaynaklı siber saldırıların başlaması ile …

2 yorum

  1. abi merhabalar siteni gezdim eline sağlık ama hyundai veya fujitron dvrlerin meil alma ile ilgili bir paylaşımını göremedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir