İnternet üzerinden kamera izleme ayarları, Modem port açma

Güvenlik kamerası, internet üzerinden kamera izleme, görüntü nakli, modem port açma, modem ayarları, cep telefonu kamera izleme, port yönlendirme, dvr kayıt cihazı ayarları, kamera kayıt cihazı.

cep telefonu kamera izleme

Ev yada iş yerinizde bulunan güvenlik kamerasını izleyemiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramanız. Deneyimli teknik servis ekibimiz kayıt cihazınızın modem port yönlendirme ve kamera kayıt cihazı ayarlarınız yeniden yapılandırır ve kameralarınızı internet üzerinden izlemeye açar.

İstanbul içi tüm semtlerine güvenlik kamera internet üzerinden izleme ayarları için teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Servis hizmeti kamera sisteminin kurulu olduğu yere göre değişir. Telefon ile konum bilgisi vererek servis ücretini öğrenebilirsiniz.

Gelen teknik ekip cep telefonunuza gerekli olan kamera izleme programı indirilip, programın tüm ayarları yaptırılır ve kameraları izlemeniz sağlanır.

Güvenlik kamerası internet izleme ayarlarının yapılabilmesi için ;

  • DVR Kayıt cihazı marka ve model numarası
  • DVR Kayıt cihazı admin kullanıcı adı ve şifresi
  • Kayıt cihazının takılı olduğu modem web arayüz sayfası kullanıcı adı ve şifresi
  • DVR kayıt cihazıma bağlı bir monitör var mı ?

Bilgi ve Teknik Servis İletişim

Ümit ÖZALP

0532 582 65 87

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

xmeye-kamera-izleme

Xmeye Cep Telefonu İzleme Programı Resimli Anlatım

Xmeye ayarları, xmeye kurulumu, xmeye cep telefonu izleme programı, xmeye indir, xmeye cep telefonu güvenlik …