İnternet üzerinden kamera izleme ayarları, Modem port açma

Güvenlik kamerası, internet üzerinden kamera izleme, görüntü nakli, modem port açma, modem ayarları, cep telefonu kamera izleme, port yönlendirme, dvr kayıt cihazı ayarları, kamera kayıt cihazı.

cep telefonu kamera izleme

Ev yada iş yerinizde bulunan güvenlik kamerasını izleyemiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramanız. Deneyimli teknik servis ekibimiz kayıt cihazınızın modem port yönlendirme ve kamera kayıt cihazı ayarlarınız yeniden yapılandırır ve kameralarınızı internet üzerinden izlemeye açar.

Modem port yönlendirme teknik destek hizmet bedeli 30 tl  dir. 

Teknik ekibimiz bilgisayarınıza bağlanıp gerekli modem ayarlarını ve internet üzerinden izlemeniz için cep telefonunuzdan yapılması gerekenleri tarif etmektedir.

Detaylı bilgi için teknik destek birimimize 0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

İşlemlerin yapıla bilmesi için DVR Kayıt cihazının takılı bulunduğu yerde olmanız gerekir. Bulunduğunuz yerdeki herhangi bir bilgisayara bağlanılarak tüm yönlendirme ve ayarlar yapılır.  İşlemlerin yapılması için dvr kayıt cihazı menü giriş şifresi ve modem arayüz şifresini kullanıcının bilmesi gerekmektedir.  Uzak bağlantı için aşağıdaki programlardan birini bilgisayarınıza indirim kurmanız gerekir.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron 2 MegaPixel AHD Kamera Seti

Neutron ahd kamera fiyatları, 2 megapixel ahd kamera, neutron güvenlik kamerası, ahd kamera seti, güvenlik …

12 yorum

  1. Üstadım bazı modem markaları doğru port açmana rağmen yine de görüntü aktarımı yapmıyor. En son çıkan yeni nesil modemler de bu böyle. Güvenliği mi yüksek o yüzden mi dersiniz?

    • Öncelikle ip adresiniz sabit olması gerekiyor, sabit ip adresiniz yok ise port açma işlemini modem ayarlarından yapsınızda portlar açılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir