İstanbul Alarm Servisi

Paradox teknik servis, dsc teknik servis, wisetech teknik servis, istanbul alarm servisi, jablotron teknik servis, alarm servis, teknik servis,lifesos alarm teknik servis.

istanbul alarm servisi

Alarm sistemi teknik servis ve bakım hizmeti  alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından verilmektedir. Firmamız birçok alarm markası yetkili bayisi olup verilen teknik servis hizmeti garantilidir.

Servis hizmeti teknik servisin yoğunluğuna göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar

  • Paradox Alarm Sistemi
  • DSC alarm Sistemi
  • Wisetech Alarm Sistemi
  • Fujitron Alarm Sistemi
  • Roel Alarm Sistemi
  • LifeSos Alarm Sistemi

Servis ücreti ne kadar ?

Servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi ve servisin verileceği konum öğrenildikten sonra verilecektir.

Arızalı olan ürünlerin değiştirilmesi ?

Servis esnasında arızalı olduğu tespit edilen ürnler indirimli fiyatlardan müşteri onayı doğrultusunda değiştirilmektedir.

Arıza giderilmez ise servis ücreti talep edilecek mi ?

Teknik ekip tarafından belirtelen arıza giderlemez ise hiçbir ücret talep edilmiyecektir. Arızanın giderilmesiyle ilgili malzeme değişmesi gerekiyor ise, yeni malzeme bedeli müşteri tarafından onaylanmaz ise servis ücreti talep edilmektedir.

Sistem tekrar arızalanırsa ne olacak ?

Verdiğimiz teknik servis ücreti garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz olarak tekrar servis hizmeti verilmektedir.

Firmamızın güvenlik sistemleri teknik servis birimi İstanbul Okmeydanı Perpa Ticaret merkezindedir.

Detaylı bilgi ve servis talebi için  0532 582 65 87 numaralı telefondan teknik servis sorumlumuz Ümit ÖZALP ile görüşebilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elektrik kesilince alarm çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir