Kablosuz yangın alarm sistemi

Yangın alarm sistemi, kablosuz duman dedektörü, kablosuz yangın sistemi, kablosuz yangın dedektörü, kablosuz yangın sistemi, kablosuz duman dedektörü santrali, ws-248 duman dedektörü.

Kablo çekimi zor yada imkansız olan işletmelerde yangın algılama ve ihbar için kablosuz yangın alarm sistemi ürünlerini kullanabilirsiniz. Panel ve kablosuz duman dedektörleri 433 Mhz Frekansı ile haberleşmekte olup tek katlı bir işletmede sorunsuzca kullanılabilir.

Kablosuz Duman Dedektörü 

433 Mhz frekansı ile haberleşmekte olan kablosuz duman dedektörleri DC 9 volt ile çalışmaktadır. Kablosuz duman dedektörü çekim mesafesi takılacak yerdeki demir ve beton yoğunluğuna gör değişmektedir.

 

Kablosuz yangın algılama sistemi seti 

Kablosuz duman dedektörü santrali toplamda 8 bölge olup her bir bölgeye 3 adet duman dedektörü tanıtılabilmektedir. Toplamda 24 adet kablosuz duman dedektörü bağlanılabilir.

İhtiyacınız doğrultusunda yangın alarm sistemi seti firmamız tarafından oluşturulabilir. 

Müşteri Hizmetleri 

0532 582 65 87  – 0850 622 60 05

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

DSC Alarm Fiyatı

DSC alarm kurulumu, dsc alarm fiyatı, dsc alarm sistemi, dsc iş yeri alarm sistemi, dsc …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir