Kamera Kayıt Cihazı

Güvenlik kamera sistemleri, dvr kayıt cihazı, kamera kayıt cihazı, güvenlik kamerası izleme programı, nvr kayıt cihazı, ıp kamera kayıt, hybrid kayıt cihazı

Güvenlik kameraları görüntülerinin kaydedilmesi için kamera kayıt cihazları kullanılır. Cihaz içerisin takılan disk sayesinde kameralardan gelen görüntüler bu diske kaydedilir. Disk kapasitesine ve sistemde kullanılan kamera sayısına göre kayıt süresi uzunluğu değişir. Farklı tipte ve farklı özelliklerde kamera kayıt cihazları bulunmaktadır.

1- DVR Kayıt Cihazı ( Dijital video recorder ) : Analog güvenlik kameraların izlenmesi ve kaydedilmesi için kullanılmaktadır.

2- Hybrid Kayıt Cihazı ( ip / analog kamera kayıt cihazı ) : Ip kamera ve analog güvenlik kameralarının tek bir cihaz ile izlenmesi ve kaydedilmesi için kullanılmaktadır. Hybrid Kayıt Cihazlarına aynı anda analog ıp kamera bağlanılabilir.

3- Nvr Kayıt cihazı ( Network video recorder ) : İp kameraların izlenmesi ve kaydedilmesi için kullanılır. Nvr kayıt cihazlarına analog kamera bağlanamaz yada dvr kayıt cihazlarına ip kamera bağlamaz.

4- HDCVI Kayıt Cihazı/ HD-SDI Kayıt cihazı: HD Görüntü kalitesine sahip analog kamera sistemi alt yapısı ile çalışan HD güvenlik kameralarının izlenmesi ve kaydedilmesi için kullanılır.

Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz.

Hybrid Kayıt Cihazları

HDCVI Kayıt Cihazları

Nvr Kayıt Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron 2 MegaPixel AHD Kamera Seti

Neutron ahd kamera fiyatları, 2 megapixel ahd kamera, neutron güvenlik kamerası, ahd kamera seti, güvenlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir