Mikser Fiyatları

mixer-fiyatları

Birden fazla mikrofonu birleştirip tek bir ses çıkışı ede etmek için ve ses üzerinde ekolayzır özelliği sayesinde iyileştirme yapabilmek için mixer kullanılır.

Mikser modelleri 

Deck mixer, Power mixer  olarak iki farklı tip mixer bulunur ,

 

Deck Mixer Fiyatları

deck-mixer-fiyatları

Sadece mikrofon ses birleştirici ve ses ayarlayıcı olarak kullanılabilmektedir. Deck mikserler de anfi özelliği olmadı için deck mikser ses çıkışları anfi girişlerine bağlanarak kullanılmalıdır.

Mixer fiyatları ürün özelliğine ve mikrofon giriş sayısına göre değişmektedir, en ucuz deck mikser fiyatı 25 usd den başlayıp 1000 usd lere kadar çıkmaktadır.

Power Mixer Fiyatları

power-mixer-fiyatları

Mikrofon ses birleştirici ve ses ayarlayıcı özelliklerinin yanında anfi özellikleri sayesinde ek bir cihaza gerek kalmadan ses verebilen ürünlerdir.

Power mikser fiyatları anfi çıkış gücüne, mikrofon sayısına göre değişmektedir, en ucuz power mixer anfi fiyatı 200 usd den başlayıp 2000 usd lere kadar çıkabilmektedir.

İhtiyacınız olan mixer , anfi hoparlör sitemini kampanyalı fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi için

Müşteri Hizmetleri 

08508406904    –  info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.