Neutron DVR Kayıt Cihazı İnternet İzleme Ayarları

Neutron kamera kayıt cihazı cep telefonu izleme ayarları, teknik servis, tamir, port açma, TR2104 / TR2108 / TR2116 HC, dvr, Neutron Uzaktan İzleme, Admin Şifresi.

neutron dvr teknik servis

Ev yada iş yerinizde bulunan Neutron dvr kayıt cihazınıza bağlı güvenlik kameralarını izleyemiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramanız. Deneyimli teknik servis ekibimiz sisteminize bağlanarak modem port yönlendirme ve kamera kayıt cihazı ayarlarınız yeniden yapılandırır ve kameralarınızı internet üzerinden izlemeye açar.

Cep telefonunuza gerekli olan kamera izleme programı indirilip, programın tüm ayarları yaptırılır ve kameraları izlemeniz sağlanır.

İstanbul içi tüm semtlerine güvenlik kamera internet üzerinden izleme ayarları için teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Servis hizmeti kamera sisteminin kurulu olduğu yere göre değişir. Telefon ile konum bilgisi vererek servis ücretini öğrenebilirsiniz.

Gelen teknik ekip cep telefonunuza gerekli olan kamera izleme programı indirilip, programın tüm ayarları yaptırılır ve kameraları izlemeniz sağlanır.

Güvenlik kamerası internet izleme ayarlarının yapılabilmesi için ;

  • DVR Kayıt cihazı marka ve model numarası
  • DVR Kayıt cihazı admin kullanıcı adı ve şifresi
  • Kayıt cihazının takılı olduğu modem web arayüz sayfası kullanıcı adı ve şifresi
  • DVR kayıt cihazıma bağlı bir monitör var mı ?

Bilgi ve Teknik Servis İletişim

Ümit ÖZALP

0532 582 65 87

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

xmeye-kamera-izleme

Xmeye Cep Telefonu İzleme Programı Resimli Anlatım

Xmeye ayarları, xmeye kurulumu, xmeye cep telefonu izleme programı, xmeye indir, xmeye cep telefonu güvenlik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir