Neutron DVR Kayıt Cihazı İnternet İzleme Ayarları

Neutron kamera kayıt cihazı cep telefonu izleme ayarları, teknik servis, tamir, port açma, TR2104 / TR2108 / TR2116 HC, dvr, Neutron Uzaktan İzleme, Admin Şifresi.

neutron dvr teknik servis

Ev yada iş yerinizde bulunan Neutron dvr kayıt cihazınıza bağlı güvenlik kameralarını izleyemiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramanız. Deneyimli teknik servis ekibimiz sisteminize bağlanarak modem port yönlendirme ve kamera kayıt cihazı ayarlarınız yeniden yapılandırır ve kameralarınızı internet üzerinden izlemeye açar.

Cep telefonunuza gerekli olan kamera izleme programı indirilip, programın tüm ayarları yaptırılır ve kameraları izlemeniz sağlanır.

Modem port yönlendirme teknik destek hizmet bedeli 30 tl  dir. 

Teknik ekibimiz bilgisayarınıza bağlanıp gerekli modem ayarlarını ve internet üzerinden izlemeniz için cep telefonunuzdan yapılması gerekenleri tarif etmektedir.

Detaylı bilgi için teknik destek birimimize 0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

İşlemlerin yapıla bilmesi için DVR Kayıt cihazının takılı bulunduğu yerde olmanız gerekir. Bulunduğunuz yerdeki herhangi bir bilgisayara bağlanılarak tüm yönlendirme ve ayarlar yapılır.  İşlemlerin yapılması için dvr kayıt cihazı menü giriş şifresi ve modem arayüz şifresini kullanıcının bilmesi gerekmektedir.  Uzak bağlantı için aşağıdaki programlardan birini bilgisayarınıza indirim kurmanız gerekir.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Bakırköy alarm servisi

Bakırköy alarm sistemi kurulumu, bakırköy alarm servisi, alarm arıza, bakırköy paradox alarm servis, dsc bakırköy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir