Neutron Kayıt Cihazı – DVR Admin Şifresi Resetleme

Neutron dvr şifresi, neutron dvr şifre resetleme, neutron dvr şifresi nedir, neutron dvr şifresi kırma, neutron dvr şifre resetleme, neutron dvr şifre sıfırlama, neutron dvr şifresi nedir.

neutron dvr

Neutron dvr kayıt cihazları fabrikasyon şifresi ;

Kullanıcı adı :  888888  Şifre :  888888 ‘ dir. İnternet üzerinden izleme şifresi

İnternet üzerinden izleme şifresi ;

Kullanıcı adı :  admin  Şifre :  admindir..

LÜTFEN YAZININ TAMAMINI SONUNA KADAR OKUYUNUZ !

DVR ŞİFRE TEKNİK DESTEK HİZMETİ ÜCRETLİDİR.

Geçici şifre resetleme ve teknik destek hizmet bedeli 50 tl dir.

Şifre bilinmiyor ise kayıt cihazı için günlük şifre üreten bir program sayesinde geçici şifre oluşturulabilir. Geçici şifrenin oluşturulabilmesi için dvr kayıt cihazının ekranında yazan tarih bilgileri gerekmektedir. Şifre üretme programına dvr kayıt cihazının güncel tarih ve saati girildiğinde program 1 günlük şifre üretir. Bu şifre ile cihazın ayarlarına girilip yeni bir kullanıcı eklenebilir yada fabrika ayarlarına döndürülerek admin şifresi sıfırlanabilir.

Bu programla sadece Neutron dvr kayıt cihazlarınına günlük şifre üretilebilmektedir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranı resmini 0543 276 95 15 numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Şifre elinize ulaşıp menüye giriş yaptıktan sonra şifreyi resetleyip yeni şifre tanımlamak için yapılması gereken işlemler için teknik destek telefonlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Geçici şifre hizmet bedeli :  Geçici şifre resetleme ve teknik destek hizmet bedeli 50 tl dir. 

Geçici şifre için neden ücret talep edilmektedir ? : Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Ödeme yapıldıktan sonra geçici şifrenizi 0543 276 95 15 nolu telefondan alabilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Dvr kayıt cihazlarına yapılan siber saldırı

Ülkemizde yaklaşık 5 ay önce kamera kayıt cihazlarına yurt dışı kaynaklı siber saldırıların başlaması ile …

6 yorum

 1. neutron cihazım var hdd si takılı , ama hdd yi görmüyor başka bir yerde hem kablolarını hemde hdd yi kontrol etim çalışıyor cihaz üzerine takınca hdd yi görmüyor neden ola bilir başka hddleri de taktım görmedi..

  • Merhaba dvr kayıt cihazı adaptörünüzde arıza olabilir. DVR kayıt cihazı adaptörü yeterli akım değerini veremez ise HDD görünmez.

 2. Neutron dvr kayıt cihaz ına telefondan baglanamıyorum
  Hep yalnış şifre diyor ya zaman aşımına uğradı yazıyor
  Ayarlara da girmiyor yalnış şifre diyor 888888 admin de denedim olmadı bi zahmet yardımcı olurmusunuz

 3. ismail.çınar

  defalarca telefon ile şifre aldım ..her defasında yanlış şifre diyor.. lütfen sattığınız cihazın arkasında durun ..aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım..piyasada satılan diğer cihazlar şifre istemezken sizin bu şifre için servis parası istemeniz ne kadar kanuna uygun.

  • Biz şifre için para istemiyoruz, telefon ile teknik destek ücreti istiyoruz, yazıyı tam okuyunuz. Ücretsiz bir şekilde hallettirmek istiyorsanız size o kamera kayıt cihazını takıp parayı kazanan montajcı firmanızı arayınız. Bu arada şifre unutulması kullanıcı hatasıdır ve gelen firmada sizden servis ücreti istemesi gerekir.

 4. Şifreyi 3 kez yanlış girdik ve hesap kilitlendi.ne gibi bı işlem yapmamız gerekir acaba yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.