Neutron Kayıt Cihazı – DVR Admin Şifresi Resetleme

Neutron dvr şifresi, neutron dvr şifre resetleme, neutron dvr şifresi nedir, neutron dvr şifresi kırma, neutron dvr şifre resetleme, neutron dvr şifre sıfırlama, neutron dvr şifresi nedir.

neutron dvr

Neutron dvr kayıt cihazları fabrikasyon şifresi ;

Kullanıcı adı :  888888  Şifre :  888888 ‘ dir. İnternet üzerinden izleme şifresi

İnternet üzerinden izleme şifresi ;

Kullanıcı adı :  admin  Şifre :  admindir..

Şifre bilinmiyor ise kayıt cihazı için günlük şifre üreten bir program sayesinde geçici şifre oluşturulabilir. Geçici şifrenin oluşturulabilmesi için dvr kayıt cihazının ekranında yazan tarih bilgileri gerekmektedir. Şifre üretme programına dvr kayıt cihazının güncel tarih ve saati girildiğinde program 1 günlük şifre üretir. Bu şifre ile cihazın ayarlarına girilip yeni bir kullanıcı eklenebilir yada fabrika ayarlarına döndürülerek admin şifresi sıfırlanabilir.

Bu programla sadece Neutron dvr kayıt cihazlarınına günlük şifre üretilebilmektedir.

Neutron dvr kayıt cıhazı kullanıcı şifresini unuttuysanız ücretli olarak geçici menü giriş şifresini firmamızdan alabilirsiniz.

Geçici şifre için neden ücret talep edilmektedir ? : Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz.İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Neutron dvr kayıt cihazı geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı modeli ve dvr kayıt cihazı ekranındaki tarih ve saati  bildirmeniz gerekir.

Şifre elinize ulaşıp menüye giriş yaptıktan sonra şifreyi resetleyip yeni şifre tanımlamak için yapılması gereken işlemler için teknik destek telefonlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Geçici şifre hizmet bedeli :  Geçici şifre resetleme ve teknik destek hizmet bedeli 30 tl dir.

Geçici şifre için aşağıdaki telefonlardan  teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron TRA-5108-4NHD DVR Kayıt Cihazı

Kamera kayıt cihazı, TRA-5108-4NHD, neutron dvr, Neutron TRA-5108-4NHD DVR Kayıt Cihazı fiyatı. Neutron TRA-5108-4NHD DVR Kayıt …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir