Opax Alarm Sistemi Teknik Servis

opax-alarm-sistemi-teknik-servis

Alarm sistemi teknik servis hizmeti, OPAX alarm sistemi kurulumunda deneyimli teknik ekibimiz tarafından verilmektedir. Alarm sistemindeki arıza giderilemz ise ücret talep edilmemektedir.

Teknik servis hizmeti, yoğunluğa göre göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Alarm sistemi servis sistemdeki arıza durumu  ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili durum bilgisi ve hizmeti verileceği ilçeye göre değişmektedir, telefon ile servis ücreti bilgisini öğrenebilirsiniz.

Teknik servis merkezimiz İstanbul Okmeydanı ilçesindedir.

Servis esnasında arızalı tespit edilen ürün yada ürünler  indirimli yedek malzeme fiyatlarından müşteri onayı doğrultusunda değiştirilir.

Detaylı bilgi ve randevu için 0532 582 65 87 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elektrik kesilince alarm çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir