Paradox Kablosuz Alarm Sistemi Set Fiyatı

Kablosuz ev alarm sistemleri, Paradox MG-5000 Kablosuz alarm sistemi, kablosuz alarm fiyatları, alarm seti fiyatları, alarm sistemleri, kablosuz alarm set fiyatı, paradox kablosuz alarm fiyatı

paradoks kablosuz alarm sistemi MG-5000

Paradox Kablosuz alarm seti içeriği

 • 1 Adet MG-5000 Kontrol Paneli+Keypad
 • 1 Adet REM1 Uzaktan Kumanda
 • 1 Adet PMD2 Kablosuz Pır Dedektörü
 • 1 Adet DCTXP2 Kablosuz Manyetik Kontak
 • 1 Adet Kablolu Harici Siren ( Akü Dahil)
 • 1 Adet Alarm Trafosu
 • 1 Adet 12V 7 Ah Akü,

Alarm sistemlerinde, önemli olan alarm sistemini satmak değil satmış olduğunuz alarm sisteminin 7 gün 24 saat teknik desteğini vermektir. Sitemize alarm sistemini kalitesiz firma yada kişilere kurdurup devamında kuran kişiye yada firmaya ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi giriş yapmaktadır. Günümüzde sadece ürün değil ürünü kuran kişi  yada firmalarında önemi artmaktadır.

alarm-paneli
Kablosuz Alarm Paneli
Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan ana kontrol ünitesidir. Alarm paneli  algılayıcı dedektörler ile 868 Mhz radyo frekansıyla haberleşir.  Alarm sistemi, kullanıcı tarafından şifre ya da kumandayla aktif edilir. Dedektörler izinsiz giriş algıladığında panele bilgi verir. Alarm paneli alarm üretir, sireni çalıştırır ve telefon ile belirlenen numaralara alarm durumun haber verir.
paradox-şifre-paneli
Tuş Takımı
Alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan şifreleme ünitesidir. Üzerinde bulunan tuşlarla hızlı kurulum, panik alarmı yangın alarmı gibi acil durumlarda kolayca uyarı verebilirsiniz.
paradox-kablosuz-manyetik-kontakKablosuz Manyetik Kontak
Dış ortama açılan kanatlara ( kapı, pencere vb.) takılarak ortama izinsiz girilmeye çalışılması durumunda aktif olarak alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşurur. Pil ile çalışır, pillerin 2 yılda bir değiştirilmesi gerekir.

 

pır-dedektörü
Kablosuz Pır Hareket Dedektörü 
Alarm Sistemi çalışırken ortamda hareket olması durumunda alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşmasını sağlar. Evcil hayvan besleyenler için hayvan algılamayan pır dedektörü kullanılmalıdır. Pil ile çalışır, pillerin 2 yılda bir değiştirilmesi gerekir.
paradox-siren
Harici Siren
Alarm sistemlerinde oluşan alarmları çevrenize yüksek ses ve ışıklı flaşör ile haber verir. En önemli özelliği dışarıdan görüldüğü için hırsızlığa karşı caydırıcıdır.

 

alarm-aküsü
Akü
Elektrik kesintisi ve sabotajlarda alarm sisteminin çalışmaya devam etmesini sağlama ve alarm sisteminin etkilenmesini önlemek için kullanılır.

 

Alarm sistemi kurulumunda firmamı tercih etmeniz için önemli bazı nedenler;

 • Kablosuz paradox alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
 • Alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından yapılmaktadır
 • Sistemde kullanılan tüm malzeme ve işçilik 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve ücretsiz arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir, bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm kurulumu yapan firma arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmaz.
 • Ücretsiz teknik servis ve destek hizmeti

Paradox alarm sistemine ilave edilecek kontrol ve iletişim modülleri ile alarm sistemine e özellikler ekleyebilirsiniz.

 • Alarm sistemine ilave edilecek duman dedektörü ile olası bir yangın durumunda alarm sistemi alarm verebilir.
 • Alarm sistemine edilecek gaz dedektörü ile olası bir gaz kaçağı durumunda alarm sistemi alarm verebilir.
 • Sisteme ilave edilecek su baskın dedektörü ile olası bir su basması durumunda alarm sistemi alarm verebilir.

Alarm sistemi kurulumu ciddi bir iştir. Alarm sisteminiz profesyonel bir firma tarafından kurulmaz ise kullanılan ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun ciddi sorunlar yaşayabilirisiniz.

Kablosuz Paradox alarm seti fiyatı

Paradox 1 pır ve 1 adet manyetik kontak 1 adet uzaktan kumandalı kablosuz alarm seti Avrupa yakası için montaj dahil  1300 tl 

Paradox 1 pır ve 1 adet manyetik kontak 1 adet uzaktan kumandalı kablosuz alarm seti Avrupa yakası için montaj dahil  1350 tl 

Alarm sistemi kurulumu yaptırırken alarm sisteminin markası ve kurulumu yapan firma çok önemlidir. Genesis bilişim olarak kurulumunu yapmış olduğunuz alarm sistemleri için 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti vermekteyiz. Alarm sistemini ucuza taktırıp sonrasında kurdurduğu kişiye ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi bulunmaktadır.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

SCSI SAR-T411H 4 Kanal 720P AHD DVR

Scsı SAR-T411H dvr fiyatı, scsı dvr kayıt cihazı, scsı dvr  fiyatları, scsı kamera satış sitesi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir