Paradox Kablosuz Alarm Sistemi Set Fiyatı

Kablosuz ev alarm sistemleri, Paradox MG-5000 Kablosuz alarm sistemi, kablosuz alarm fiyatları, alarm seti fiyatları, alarm sistemleri, kablosuz alarm set fiyatı, paradox kablosuz alarm fiyatı

paradoks kablosuz alarm sistemi MG-5000

Paradox Kablosuz alarm seti içeriği

 • 1 Adet MG-5000 Kontrol Paneli+Keypad
 • 1 Adet REM1 Uzaktan Kumanda
 • 1 Adet PMD2 Kablosuz Pır Dedektörü
 • 1 Adet DCTXP2 Kablosuz Manyetik Kontak
 • 1 Adet Kablolu Harici Siren ( Akü Dahil)
 • 1 Adet Alarm Trafosu
 • 1 Adet 12V 7 Ah Akü,

Alarm sistemlerinde, önemli olan alarm sistemini satmak değil satmış olduğunuz alarm sisteminin 7 gün 24 saat teknik desteğini vermektir. Sitemize alarm sistemini kalitesiz firma yada kişilere kurdurup devamında kuran kişiye yada firmaya ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi giriş yapmaktadır. Günümüzde sadece ürün değil ürünü kuran kişi  yada firmalarında önemi artmaktadır.

alarm-paneli
Kablosuz Alarm Paneli
Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan ana kontrol ünitesidir. Alarm paneli  algılayıcı dedektörler ile 868 Mhz radyo frekansıyla haberleşir.  Alarm sistemi, kullanıcı tarafından şifre ya da kumandayla aktif edilir. Dedektörler izinsiz giriş algıladığında panele bilgi verir. Alarm paneli alarm üretir, sireni çalıştırır ve telefon ile belirlenen numaralara alarm durumun haber verir.
paradox-şifre-paneli
Tuş Takımı
Alarm sistemini tarafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan şifreleme ünitesidir. Üzerinde bulunan tuşlarla hızlı kurulum, panik alarmı yangın alarmı gibi acil durumlarda kolayca uyarı verebilirsiniz.
paradox-kablosuz-manyetik-kontakKablosuz Manyetik Kontak
Dış ortama açılan kanatlara ( kapı, pencere vb.) takılarak ortama izinsiz girilmeye çalışılması durumunda aktif olarak alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşurur. Pil ile çalışır, pillerin 2 yılda bir değiştirilmesi gerekir.

 

pır-dedektörü
Kablosuz Pır Hareket Dedektörü 
Alarm Sistemi çalışırken ortamda hareket olması durumunda alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşmasını sağlar. Evcil hayvan besleyenler için hayvan algılamayan pır dedektörü kullanılmalıdır. Pil ile çalışır, pillerin 2 yılda bir değiştirilmesi gerekir.
paradox-siren
Harici Siren
Alarm sistemlerinde oluşan alarmları çevrenize yüksek ses ve ışıklı flaşör ile haber verir. En önemli özelliği dışarıdan görüldüğü için hırsızlığa karşı caydırıcıdır.

 

alarm-aküsü
Akü
Elektrik kesintisi ve sabotajlarda alarm sisteminin çalışmaya devam etmesini sağlama ve alarm sisteminin etkilenmesini önlemek için kullanılır.

 

Alarm sistemi kurulumunda Genesis Güvenliği tercih etmeniz için önemli bazı sebepler 

  1. Paradox alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
  2. Alarm sistemizin montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır
  3. Sistemde kullanılan tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir. Bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm firması arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmıyacaktır.
  4. Ücretsiz teknik servis ve destek hizmeti

   

  Paradox kablosuz alarm sistemi  fiyatı

  Alarm sistemi fiyatı sistemi montajı yapılacak semt ve kullanılacak malzemelere göre değişmektedir. Müşteri hizmetlerimiz arayarak detaylı bilgi ve alarm fiyatını öğrenebilirsiniz.

   Alarm sistemi kurulumu yaptırırken alarm sisteminin markası ve kurulumu yapan firma çok önemlidir. Genesis bilişim olarak kurulumunu yapmış olduğunuz alarm sistemleri için 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti vermekteyiz. Alarm sistemini ucuza taktırıp sonrasında kurdurduğu kişiye ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi bulunmaktadır.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

DSC Alarm Fiyatı

DSC alarm kurulumu, dsc alarm fiyatı, dsc alarm sistemi, dsc iş yeri alarm sistemi, dsc …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir