Paradox Teknik Servis

Paradox alarm sistemi, paradox teknik servis, paradox alarm arıza, alarm servis, paradox alarm, teknik servis, alarm sistemi arıza, paradox alarm servisi.

paradox teknik servis

Paradox alarm sistemi teknik servis ve bakım hizmeti paradox alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından verilmektedir. Firmamız Paradox alarm sistemleri yetkili bayisi olup verilen paradox teknik servis hizmeti garantilidir.

Servis hizmeti programın yoğunluğuna göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Alarm servis ücreti ne kadar ?

Servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi ve servisin verileceği konum öğrenildikten sonra verilecektir.

Arızalı olan ürünlerin değiştirilmesi ?

Servis esnasında arızalı olduğu tespit edilen ürünler indirimli fiyatlardan müşteri onayı doğrultusunda değiştirilmektedir.

Alarm arızası giderilmez ise ücret talep edilecek mi ?

Teknik ekip tarafından belirtilen arıza giderilemez ise hiçbir ücret talep edilmiyecektir. Arızanın giderilmesiyle ilgili malzeme değişmesi gerekiyor ise, yeni malzeme bedeli müşteri tarafından onaylanmaz ise servis ücreti talep edilmektedir.

Alarm sistemi tekrar arızalanırsa ne olacak ?

Verdiğimiz teknik servis hizmeti garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz olarak tekrar servis hizmeti verilmektedir.

Firmamız İstanbul Okmeydanı Perpa Ticaret merkezindedir.

Detaylı bilgi ve servis talebi için  0532 582 65 87 numaralı telefondan teknik servis sorumlumuz Ümit ÖZALP ile görüşebilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Bakırköy alarm servisi

Bakırköy alarm sistemi kurulumu, bakırköy alarm servisi, alarm arıza, bakırköy paradox alarm servis, dsc bakırköy …

Bir yorum

  1. efrayim koçyiğit

    iyi günler: Dün gece alarmım sebepsiz yere devreye girdi işletmeme geldiğimde herhangi bi sorun yoktu, bu sebepten gereksiz yere çevreyi epey bi rahatsız ettik. o saatlerde elektrik anlık gidip gelmişti ondan dolayı olabilir mi? yada sizce sebebi nedir? tekrarlar mı? yardımcı olursanız sevinirim.. İyi çalışmalar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir