PoE Enjektör Nedir

İp kamera poe injector, power over ethernet, ip kamera adaptörü, poe adaptör, Poe enjektör nedir, poe enjektör fiyatı

PoE enjektör

İp kamera sistemlerinde PoE switch yada poe adaptör kullanmadan network kablosu üzerinden kamera besleme voltajını göndermek için poe enjektörler kullanılmaktadır.

PoE enjektörler iki parçadan oluşur. Birinci parça voltaj giren aparat, ikinci parça voltajı veren aparat tır. Bu aparatlar sayesinde cat 5 yada cat 6 kablo üzerinde data ve 12 volt kamera besleme taşınabilmektedir.

poe enjektör set

PoE Enjektör Bağlantısı

poe enjektör bağlantısı

Poe enjektör setin 12 volt giriş soketli olan aparat switch tarafına, 12 volt çıkış soketli olan aparat ip kamera tarafına bağlanır. Bu aparatlar sayesinde network kablosu üzerinden kamera besleme voltajı 50 mt ( kablo kalitesine göre değişir) taşıyabilmektedir. Günümüzde PoE özellikli switch lerin pahalı olmasından dolayı kısa mesafelerde poe enjektör kullanmak çözüm olmaktadır.

PoE Enjektör Fiyatı  :

2 li set Piyasa fiyatı  : 18 usd + kdv

İndirimli PoE set satış fiyatı : 14 usd + kdv

Sipariş ve ödeme :  Ürün ödemesini banka havelesi yada kredi kartı ile yapabilirsiniz. Sipariş vermek için 0532 582 65 87

Kargo ve teslimat : Ürün anlaşmalı olduğumuz mng kargo firması ile gönderilmektedir.

Teknik Destek ve Garanti : Satın olmuş olduğunuz neutron ahd kamera faturalı ve 2 yıl garantilidir. Ürünlerin kurulumu ve ayarlarıyla ilgili teknik servis ekibimiz 7-24 teknik destek vermektedir.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron 2 MegaPixel AHD Kamera Seti

Neutron ahd kamera fiyatları, 2 megapixel ahd kamera, neutron güvenlik kamerası, ahd kamera seti, güvenlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir