Pronet Alarm Fiyatları 2018

Pronet alarm sistemi, pronet alarm fiyatları 2018, pronet ev alarm sistemi, pronet iş yeri alarm sistemi, pronet alarm fiyatı, alarm sistemi kiralama fiyatları.

Ev veya iş yeri alarm sistemi kurulumunda bir çok kişi alarm sistemi kiralama hizmetini tercih etmektedir. Detaylı olarak incelendiğinde alarm sistemi kiralama hizmeti alarm sisteminin satın alınmasından daha maliyetlidir.

Alarm sistemi kiralama nedir ?

Ev yada iş yerinin hırsızlığa karşı korunması için takılan tüm ürünlerin kurulumu yapan firmaya ait olup sadece kullanma hakkına sahip olduğunuz bir satış sistemidir.

Alarm sistemi kiralamada ürünler size ait olmayıp bu ürünler için aylık bir bedel ödemek kaydı ile firmaya ait alarm ürünlerini kullanmış olursunuz.

En basit bir ev için pronet tarafından kurulan kiralık alarm sisteminin aylık kiralama maliyeti ortalama 90 tl dir. Aylık kiralama maliyetinin yanında ilk kurulumda pronet firması tarafından kurlum ve aktivasyon bedeli talep edilmekte olup bu bedelde yaklaşık olarak 100 tl dir. Pronet alarm kiralama hizmeti için kullanıcıdan 24 aylık bir taahhüt istemekte olup 24 ay sonunda alarm sistemi kiralama hizmetinden vazgeçerseniz alarm sisteminin sökülmesi için 100 tl ye yakın bir demontaj bedeli istenmektedir.

Pronet alarm fiyatları

Pronet 1 pır  1 manyetikli  alarm sistemi kiralama bedeli : 90 tl  

24 aylık taahhüt zorunluluğu = 90 x 24 = 2160 tl 

     Alarm Montaj bedeli      : 100 tl 

     Alarm Söküm bedeli      : 100 tl

24 Aylık Toplam Kiralama Bedeli  : 2360 tl 

( Alarm sisteminde  takılacak ürün adetleri arttıkça aylık kira bedeli de artacaktır. )

Tüm bu rakamlar toplandığında ortaya ciddi paralar çıkmakta olup alarm sisteminin kiralanması, alarm sisteminin satın alınmasında kat ve kat daha maliyetli olduğunu göstermektedir.

Alarm sistemini kiralamak yerine satın alarak hırsızlığa karşı korumada yüksek paralar ödemezsiniz !

Alarm sistemi fiyatları

Alarm sistemi fiyatı sistemi montajı yapılacak semt ve kullanılacak malzemelere göre değişmektedir. Müşteri hizmetlerimiz arayarak detaylı bilgi ve alarm fiyatını öğrenebilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

DSC Alarm Fiyatı

DSC alarm kurulumu, dsc alarm fiyatı, dsc alarm sistemi, dsc iş yeri alarm sistemi, dsc …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir