Speed Dome Kamera Tamiri

Mobese Kamera tamiri, hareketli kamera tamiri, ip speed dome kamera tamiri, samsung Dome Kamera Tamiri  tamiri, PTZ  Speed Dome Kamera Tamiri 

speed dome kamera tamiri

Marka ve model gözetmeksiniz elinizde bulunan arızalı Speed Dome Kamera Tamiri , bakım ve onarım işlemi teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tamir işlemi speed dome kamera tamirinde profesyonel teknik servis elemanları tarafından özenle yapılmaktadır .

Speed dome kamera tamir işlemi süreci : İlk olarak teknik servisimize ulaşan arızalı ürününüzün arıza tespiti elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yapılan arıza arıza tespiti sonucunda kullanılması gereken yedek parçalar tespit edilerek tamir bedeli belirlenir. Belirlenen tamir bedeli müşteriye bildirilerek müşteri onayı beklenir. Tamir ücreti onaylanır ise ürün ödemesi yapıldığında bakım ve onarım işlemine başlanır. Ürün hazır olduğunda ürünün kargolaması yapılır.

Speed dome kamera tamir ücreti30 usd ye kadar masrafı olan ürünler  müşteri onayı alınmaksınızın tamir edilir. Yolladığının arızalı speed dome kamera masrafı 30 usd üzerinde ise tamir ücreti tarafınıza bildirilip onay beklenir.

Speed dome kamera arıza tespit ücreti :Tamir edilemeyen yada tamir onayı verilmeyen ürünlerin arıza tespiti için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Arızalı ürünlerin teknik servise ulaştırılması : Güvenlik kamerası tamir merkezimiz İstanbul perpa ticaret merkezinde bulunmaktadır. Arızalı ürünlerinizi elden teslim edebilir yada kargo  ile gönderebilirsiniz. Ürün takibi için adres bilgisini 0532 582 65 87 numaralı telefondan bana ulaşarak alabilirsiniz.

Arızalı ürün kargo ücreti :  Arızalı ürün gönderimlerinizde ve alımlarınızda kargo ücreti gönderen kişiye aittir.

Arıza bakım onarım için  0532 582 65 87 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron 2 MegaPixel AHD Kamera Seti

Neutron ahd kamera fiyatları, 2 megapixel ahd kamera, neutron güvenlik kamerası, ahd kamera seti, güvenlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir