Strike 10RP Standalone Şifreli Proximity Kart okuyucu

Perkotek, Strike 10RP, Standalone Şifreli Proximity Kart okuyucu, strike 10RP fiyatı, göstergeç, kartlı geçiş cihazı

İş yerlerinizde, apartman kapı girişlerinde, evlerde, ofis kapılarında giriş çıkışları kartlı ve şifreli  geçiş cihazları ile kontrol altına alabilirsiniz. Sistemin kurulması oldukça basit olmakla beraber sistemin çalışması için takılacağı kapıda elektronik kilit olması gerekmektedir.

Strike 10RP kartlı ve şifreli geçiş cihazı ile kapı kontrollerinde ekonomik çözüm üretebilirsiniz. Farklı özelliklerde üretilen strike şifreli ve kartlı geçiş kontrol cihazı hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

strike-10-RP

Strike kartlı ve şifreli geçiş ürünlerin kurulumu kolay ve basittir. Ürünlerin kurulumuyla ilgili teknik destek teknik servis ekibimiz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir, İstanbul içerisinde ürün kurulumunu teknik servis ekibimiz yapabilir. Ürünler faturalı ve iki yıl garantilidir.

Ürünlerle ilgili detaylı bilgi ve ürün fiyatları için firmamıza 0532 582 65 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron 2 MegaPixel AHD Kamera Seti

Neutron ahd kamera fiyatları, 2 megapixel ahd kamera, neutron güvenlik kamerası, ahd kamera seti, güvenlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir