Strike ST 490 Zil Çaldirma Saati

Perokotek firmasının satışını yaptığı Strike marka ST 490 zil saati bağlantısı, programlanması ve kullanılması, zil programı, zil saati bağlantı şeması,  ST-490 zil saati fiyatı

strike zil saati

Zil saati bağlantı şeması 

strike st 490 bağlantı

Strike ST 490 zil saati ile 3 adet kampana zil çalıştırılabilir. Yukarıdaki resimde zil saati ile kampana zil arasında yapılması gereken bağlantı şeması görünmektedir.

Srike st 490 zil saati  üzerinde bulunan USB bağlantı noktası sayesinde bilgisayarlara kurulan usb zil programı ile kolayca programlanabilmektedir. Piyasada satılan farklı marka yada perkotek markasının alt modellerinde USB yerine RS232 bağlantı noktası olduğu için programlamada kullanıcı ve montajcı firmalar sıkıntı yaşamaktaydı.

Zil saatlerine  220 volt besleme ile çalışan kampana zil bağlanmaktadır.

kampana zil

Teknik Destek ve Garanti : Satın olmuş olduğunuz ST-490 Zil saati faturalı ve 2 yıl garantilidir. Ürünlerin kurulumu ve ayarlarıyla ilgili teknik servis ekibimiz 7-24 teknik destek vermektedir.

Strike ST 490 Zil Saati  Fiyatı 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Runitek RN 41 Parmak İzi Okuyucu

Parmak izi okuyucu fiyatları, runitek RN 41 parmak izi cihazı, personel devam kontrol sistemi, runitek parmak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir