Westa Dvr Kayıt Cihazı Şifresi

Ekingen elektronik firmasının ithalatını yaptığı westa dvr kayıt cihazı şifre, westa dvr cep telefonu izleme programı, kamera izleme yazılımı, westa dvr şifre resetleme.

westa dvr

Westa Dvr Kayıt cihazınızın şifresini unuttuysanız yada şifreyi bilmiyorsanız kayıt cihazının şifresini sıfırlamak için ücretli olarak menü şifresini resetleyebilirsiniz.

Geçici şifre için neden ücret talep edilmektedir ? : Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz.İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Şifre resetleme teknik destek hizmet bedeli :  Geçici şifre resetleme ve teknik destek hizmet bedeli 30 tl dir.

Ödeme yapıldıktan sonra geçici şifrenizi 0543 276 95 15 nolu telefondan alabilirsiniz.

Geçici şifre için aşağıdaki telefonlardan  teknik servisimize ulaşabilirsiniz.

0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 

Westa dvr kayıt cihazı cep telefonu izleme programı Meye Pro dur. Cep telefonu izleme portu 100 yada 101 dür. Kayıt cihazının network ayarlarına girdiğinizde 3G bölümünden kullandığı port numarasını görebilirsiniz.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Kamera Sistemi Dvr Kayıt Yapmıyor

DVR kayıt ayarları, güvenlik kamerası kayıt etmiyor, dvr cihazı hdd görmüyor, güvenlik kamerası kayıt sorunu, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir