Wisetech Alarm Fiyatları

Wisetech WS-244 fiyat, kablosuz alarm sistemi fiyatları, wisetech hareket dedektörü, wisetech harici siren, kablosuz manyetik kontak fiyatları, alarm sistemi fiyatları, wisetech alarm seti

WS-244-alarm-paneli
WS-244 Alarm Paneli
Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan ana kontrol ünitesidir. Alarm sistemi, kullanıcı tarafından şifre ya da kumandayla aktif edilir. Dedektörler izinsiz giriş algıladığında panele bilgi verir. Alarm paneli alarm üretir, sireni çalıştırır ve telefon ile belirlenen numaralara alarm durumun haber verir.
Wisetech Kablosuz Manyetik Kontak
Dış ortama açılan kanatlara ( kapı, pencere vb.) takılarak ortama izinsiz girilmeye çalışılması durumunda aktif olarak alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşurur. Pil ile çalışır, pillerin yılda bir kez değiştirilmesi gerekir.
Wisetech Kablosuz Pır Hareket Dedektörü 
Alarm Sistemi çalışırken ortamda hareket olması durumunda alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşmasını sağlar. Evcil hayvan besleyenler için hayvan algılamayan pır dedektörü kullanılmalıdır. Pil ile çalışır, pillerin 2 yılda bir değiştirilmesi gerekir.
Harici Siren
Alarm sistemlerinde oluşan alarmları çevrenize yüksek ses ve ışıklı flaşör ile haber verir. En önemli özelliği dışarıdan görüldüğü için hırsızlığa karşı caydırıcıdır.
alarm-aküsü
Alarm Paneli Aküsü
Elektrik kesintisi ve sabotajlarda alarm sisteminin çalışmaya devam etmesini sağlama ve alarm sisteminin etkilenmesini önlemek için kullanılır.

Alarm sistemlerinde, önemli olan alarm sistemini satmak değil satmış olduğunuz alarm sisteminin 7 gün 24 saat teknik desteğini vermektir. Sitemize alarm sistemini kalitesiz firma yada kişilere kurdurup devamında kuran kişiye yada firmaya ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi giriş yapmaktadır. Günümüzde sadece ürün değil ürünü kuran kişi  yada firmalarında önemi artmaktadır.

Wisetech Pro Alarm Seti İçeriği 

  • 1 Adet WS-244 Kablosuz alarm paneli
  • 1 Adet wisetech alarm sireni + siren aküsü
  • 1 adet kablosuz wisetech pır hareket dedektörü
  • 1 adet kablosuz wisetech manyetik kontak
  • 1 adet panel besleme trafosu
  • 2 adet wisetech uzaktan kumanda
  • 1 adet 12 volt 7 Amper akü
  • 20 mt DT 8 Alarm kablosu

 

Wisetech Alarm Sistemi Montaj Hizmeti 

Firmamızın İstanbul içi alarm sistemi montaj hizmeti bulunmaktadır. Wisetech alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır. Ürünler 2 yıl garantilidir. Wisetech alarm sistemi montaj fiyatı, sistemin montajı yapılacağı semte göre değişmektedir. Alarm sistemi montaj ücreti telefonda alınacak konum bilgisine göre değişmektedir.

Wisetech Pro Alarm Seti  Fiyatı   

Wisetech 1 pır ve 1 adet manyetik kontak 2 adet uzaktan kumandalı kablosuz alarm seti Avrupa yakası için montaj dahil  800 tl 

Wisetech 1 pır ve 1 adet manyetik kontak 2 adet uzaktan kumandalı kablosuz alarm seti Avrupa yakası için montaj dahil  850 tl

Alarm sistemi kurulumu yaptırırken alarm sisteminin markası ve kurulumu yapan firma çok önemlidir. Genesis bilişim olarak kurulumunu yapmış olduğunuz alarm sistemleri için 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti vermekteyiz. Alarm sistemini ucuza taktırıp sonrasında kurdurduğu kişiye ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi bulunmaktadır.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

CN-808AHD AHD Dış Ortam Kamera

Cenova kamera fiyatları, CN-808AHD, cenova güvenlik kamerası, CN-808AHD kamera fiyatı. Görüntü Sensörü : 1/3″ Sony Exmor …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir