Wisetech Alarm Fiyatları

Wisetech WS-244 fiyat, kablosuz alarm sistemi fiyatları, wisetech hareket dedektörü, wisetech harici siren, kablosuz manyetik kontak fiyatları, alarm sistemi fiyatları, wisetech alarm seti

WS-244-alarm-paneli
WS-244 Alarm Paneli
Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan ana kontrol ünitesidir. Alarm sistemi, kullanıcı tarafından şifre ya da kumandayla aktif edilir. Dedektörler izinsiz giriş algıladığında panele bilgi verir. Alarm paneli alarm üretir, sireni çalıştırır ve telefon ile belirlenen numaralara alarm durumun haber verir.
Wisetech Kablosuz Manyetik Kontak
Dış ortama açılan kanatlara ( kapı, pencere vb.) takılarak ortama izinsiz girilmeye çalışılması durumunda aktif olarak alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşurur. Pil ile çalışır, pillerin yılda bir kez değiştirilmesi gerekir.
Wisetech Kablosuz Pır Hareket Dedektörü 
Alarm Sistemi çalışırken ortamda hareket olması durumunda alarm paneline sinyal göndererek alarm oluşmasını sağlar. Evcil hayvan besleyenler için hayvan algılamayan pır dedektörü kullanılmalıdır. Pil ile çalışır, pillerin 2 yılda bir değiştirilmesi gerekir.
Harici Siren
Alarm sistemlerinde oluşan alarmları çevrenize yüksek ses ve ışıklı flaşör ile haber verir. En önemli özelliği dışarıdan görüldüğü için hırsızlığa karşı caydırıcıdır.
alarm-aküsü
Alarm Paneli Aküsü
Elektrik kesintisi ve sabotajlarda alarm sisteminin çalışmaya devam etmesini sağlama ve alarm sisteminin etkilenmesini önlemek için kullanılır.

Alarm sistemlerinde, önemli olan alarm sistemini satmak değil satmış olduğunuz alarm sisteminin 7 gün 24 saat teknik desteğini vermektir. Sitemize alarm sistemini kalitesiz firma yada kişilere kurdurup devamında kuran kişiye yada firmaya ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi giriş yapmaktadır. Günümüzde sadece ürün değil ürünü kuran kişi  yada firmalarında önemi artmaktadır.

Wisetech Pro Alarm Seti İçeriği 

 • 1 Adet WS-244 Kablosuz alarm paneli
 • 1 Adet wisetech alarm sireni + siren aküsü
 • 1 adet kablosuz wisetech pır hareket dedektörü
 • 1 adet kablosuz wisetech manyetik kontak
 • 1 adet panel besleme trafosu
 • 2 adet wisetech uzaktan kumanda
 • 1 adet 12 volt 7 Amper akü
 • 20 mt DT 8 Alarm kablosu

Wisetech Pro Alarm Seti Montaj Hariç Fiyatı : 550 TL 

Wisetech Basic Alarm Seti İçeriği 

 • 1 Adet WS-244 Kablosuz alarm paneli
 • 1 Adet wisetech dahili siren
 • 1 adet kablosuz wisetech pır hareket dedektörü
 • 1 adet kablosuz wisetech manyetik kontak
 • 1 adet panel besleme trafosu
 • 2 adet wisetech uzaktan kumanda
 • 1 adet 12 volt 7 Amper akü
 • 5 mt DT 8 Alarm kablosu

Wisetech Basic Alarm Seti Montaj Hariç Fiyatı : 430 TL 

Wisetech Alarm Sistemi Montaj Hizmeti 

Firmamızın İstanbul içi alarm sistemi montaj hizmeti bulunmaktadır. Wisetech alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır. Ürünler 2 yıl garantilidir. Wisetech alarm sistemi montaj fiyatı, sistemin montajı yapılacağı semte göre değişmektedir. Alarm sistemi montaj ücreti telefonda alınacak konum bilgisine göre değişmektedir.

Firmamıza 0543 276 95 15  – 0850 622 60 05 numaralardan ulaşabilirsiniz.

İstanbul dışından ürünleri satın almak isteyen müşterilerimiz indirimli fiyatlardan temin edebilir, montajı bulunduğu yerdeki bir güvenlik firmasına yaptırabilir.

Ödeme :   Ürün ödemesini nakit yada kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Teknik Destek ve Garanti : Ürünler faturalı ve 2 yıl garantilidir . Satın almış olduğunuz wisetech alarm seti destek hizmeti teknik ekibimiz tarafından verilecektir.

Net Güvenlik Sistemleri ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri

PERPA Ticaret Merkezi  A Blok Kat 9 No : 1273  Okmeydanı – Şişli / İSTANBUL

0543 276 95 15  – 0850 622 60 05  info@teknikdepo.net / info@elektronikguvenliksistemleri.info

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Alarm Sistemi Bakımı Nasıl Yapılmalıdır

Alarm arıza, alarm bakımı, alarm sistemi, teknik servis, periyodik bakım, alarm sistemi bakımı nasıl yapılır, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir