Wisetech alarm Teknik Servis

Wisetech alarm servis İstanbul, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, Cenova, WS-244 programlama, kurulum, montaj, şifre değiştirme, reset, WS-280, Alarm fiyatları.

wisetech alarm teknik servis

Teknik servis hizmeti, wisetech alarm sistemi kurulumunda deneyimli teknik ekibimiz tarafından verilmektedir. Teknik servis ekibimiz tarafından sistemdeki arıza giderilemez ise servis ücreti talep edilmez.

Servis hizmeti teknik servisin yoğunluğuna göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili bilgi alındıktan sonra verilecektir.

Firma merkezimiz İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır .

Servis esnasında arızalı tespit edilen ürün yada ürünler  indirimli yedek malzeme fiyatlarından müşteri onayı doğrultusunda değiştirilir.

Detaylı bilgi ve teknik destek için 0532 582 65 87 numaradan bilgi alabilirsiniz.

wisetech alarm fiyatları

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Sabit ip adresi olmadan dvr izleme

Sabit ip adresi olmadan güvenlik kamerası izleme nasıl yapılır, P2P dvr kayıt cihazı, dinamik ip …

3 yorum

 1. wisetech 244 kablosuz alarm sistemi kullanıyoruz cihaz anlamsız bir şekilde çeşitli saatlerde alarm veriyor.kablosuz dedektörlerin kontrolu sağlandı çalışıyor ancak içerde herhangi bir hareket olmamasına ragmen
  hareket algılayıp alarm çalıyor.

  gereksiz bir durumda çaldığı için alarm zil sesini kapatmak istiyoruz nasıl yapabiliriz

  telefonla arama sistremi normal çalıştığından çevreye rahatsızlık vermemek adına zil sesini sistemden iptal edebilirmiyiz böyle bir kısa kod varmı yardımcı olabilirmisiniz.

  • Tuş takımı üzerinden iptal edemezsiniz. Panel içerisinden BELL ucuna bağlı kabloyu sökün, siren devre dışı kalacaktır.

 2. Merhaba,Yıllardır kullanıyorum anapanelin anahtarını kaybettim nasıl acabilirim?Evde boya yapılırken anten bantlanmış oda içindeki bir parcanın kopmasına neden oldu heralde cekim gücü çok düştü ???

  Bu arada Bursa wisetech yetkili servisi varmıdır?Varsa iletişim bilgilerini paylasabilirmisiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir