Yangın Alarm Sistemi Periyodik Bakımı

Yangın algılama sistemleri periyodik bakım, yangın alarm bakımı, yangın alarm sistemleri bakımı, duman dedektörü bakımı, yangın alarm sistemi bakım sözleşmesi.

yangın-alarm-periyodik-bakim

En az yılda iki kere yangın  alarm sisteminizin  periyodik bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. Düzenlik olarak bakımı yapılmayan yangın alarm sistemleri düzgün çalışamıyacağı için yanlış alarmlar ve gerçek alarm durumlarında çalışmama gibi ciddi sorunlar yaşanabilmektedir.

Yangın algılama sistemi periyodik bakım hizmeti ciddi bir iştir, mutlaka yangın alarm sistemleri kurulumunda profesyonel firma tarafından yapılaması gerekmektedir.

Duman dedektörü bakımı

duman-dedektoru-temizligi

Yangın algılama sisteminde takılı  duman dedektörleri mutlaka altı ayda bir hazne temizliklerinin yapılması gerekmektedir. Duman dedektörü temizliği yapılmaz ise yanlış alarm durumları yaşanacaktır.

Net Güvenlik Sistemleri olarak yangın alarm sistemi periyodik bakım hizmetimiz bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Yangın Alarm Sistemleri

Duman dedektörü, yangın alarm sistemleri, yangın dedektörü, duman dedektörü fiyat, yangın ihbar sistemleri, yangın alarmı, yangın güvenlik sistemleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir