AHD Dome kamera

Ahd görüntü kalitesine sahip dome kamera çeşitleri, ahd dome kamera fiyatı, ahd kamera kampanya, dome kamera çeşitleri.

ahd dome kamera

Ahd güvenlik kamerası hızla analog güvenlik kameralarının yerini almaya başladı. Site içerisinde bir çok yazımda AHD kamera ve ahd kayıt cihazlarından bahsettim. Ürünlerle ilgili montajcı firma ve son kullanıcılardan aldığım tepkiler olumlu yönde fakat piyasada satılan ahd kameraların  yüzde doksanı 1/4 açı değerine sahiptir. Bir güvenlik kamerasının 1/4 olması dar açı ile göstereceği anlamına gelir. Analog güvenlik kameraları 1/3 açı değerine sahiptir ve  geniş bir açı ile gösterim yapmaktadır (3.6 mm lens ile) Ahd kameralarda çoğunlukla maliyeti düşürmek için 1/3 yerine 1/4 açı değerine sahip ccd kullanılmış bu da bir dezavantaj dır.

Analog bir kamera söküp yerine ahd 1/4 bir kamera taktığımızda görüntü kalitesi çok iyi olsa da dar bir görüntü vereceği için kullanıcının hoşuna gitmeyecektir.

Benim tavsiyem 1/3 yerine 1/4 ahd kamera kullanmanızdır. ( Görmesi gereken bakış açısına göre değişir, bazı yerlerde 1/4 kameralarda işimizi görebilir. )

AHD kamera fiyatları  ve farklı markalara sahip AHD kamera sistemlerini satış sitemden inceleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.