AHD Dvr Kayıt Cihazı

Ahd kamera kayıt cihazı alırken nelere dikkat etmeliyiz, ahd dvr kayıt cihazı fiyatları, ahd dvr fiyatı

ahd dvr

 

AHD kamera sistemlerianalog güvenlik kamerası altyapısını kullanarak (  cctv kablo ) 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir görüntü işleme teknolojisidir.

AHD dvr kayıt cihazının  en büyük avantajı hd güvenlik kamerası ile birlikte analog güvenlik kamerası çalıştırabilmesidir. Bu özelliği sayesinde son günlerde en çok tercih edilen güvenlik kamerası AHD teknolojisine sahip kameralardır.

AHD DVR alırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır.

1- AHD Dvr kayıt cihazı ip kamera desteği

Yeni nesil ahd dvr kayıt cihazlarına analog – ahd güvenlik kameraları ile birlikte ip kamera da bağlanabilmektedir. Satın aldığımız dvr kayıt cihazı ip kamera tanıtabilirmi ve kaç adet ip kamera desteklemektedir.

2- Kaç adet analog, kaç adet ahd kamera bağlanabilmekte.

Ahd kayıt cihazlarına analog kamera takılabime özelliğinden bağsetmiştik, burada dikkat edilmesi gerekn nokta kaç adet ahd kamera ve kaç adet analog kamerayı desteklemedir.

Örnek verecek olursak bazı ahd dvr kayıt cihazlarına kapasitesinin yarısı kadar analog kamera takıla bilmekte yani 8 kanal bir ahd dvr kayıt cihazına en fazla 4 adet ahd 4 adet analog kamera bağlanabilmektedir. Müşteriniz 5 adet ahd 3 adet analog kamera istediğinde çalıştırmamaktadır.

Ahd dvr kayıt cihazında kısıtlama olmamalıdır. 16 kanal bir ahd dvr kayıt cihazı 12 adet ahd kamera, 4 adet analog kamera takılabilmelidir.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.