Alarm Sistemi

En iyi alarm sistemi, alarm sistemi fiyatları, alarm sistemi, ev alarm sistemi fiyatları, hırsız alarm sistemi, alarm sistemi tavsiye, alarm sistemi satış ve montaj hizmeti.

Alarm sistemi, kurulu bulundukları noktada hırsızlığa,  gaspa, yangın durumuna veya sağlık sorunu gibi durumları haber verebilmek ve yardım çağırabilmek için kullanılan elektronik ürünlerdir. Alarm sistemi ev yada iş yerlerinizdeki risk noktalarına konulan elektronik algılayıcı dedektörler ile oluşturulur. Alarm sistemi istenmeyen durumu algılar ve haber verir. Sistem alarm verdiği zaman sesli, ışıklı ve telefon araması ile  çevreye ve gerekli yerlere alarm durumun bildirir. Alarm sisteminin kurma ve kapama işlemleri bir şifrenin tuşlanarak girilmesi , uzaktan kumanda yada telefon ile ile gerçekleşir

En iyi alarm sistemi ?

Alarm sistemi kullanıcılarına bu soru sorulduğunda alarm sisteminden memnun ise o marka alarm sistemi onun için en iyi alarm sistemi dir. dikkat edilmesi gereken, alarm sistemi markasından ziyade alarm montajını yapan ustanın da çok büyük önemi vardır. Alarm sistemi uzaman bir teknisyen tarafından kurulmamış ise  alarm sistemi ne kadar kaliteli olursa olsun sorun çıkaracaktır. Alarm sistemi kurulumu basit bir iş değildir, sorun yaşamak istemiyorsanız lütfen uzman bir teknisyene alarm sistemi kurulumunu yaptırınız.

En iyi alarm sistemi hangisi sorumuzun cevabına gelince, internet üzerinden forum sitelerinde yaptığınız araştırmalarda en iyi alarm sistemi olarak kullanıcıların DSC yada Paradox alarm sistemlerini tavsiye ettiğini görebilirsiniz fakat son yıllarda kalitesi ve sorunsuz çalışma özelliği ile paradox alarm sistemleri benim sizlere tavsiyemdir.

Alarm sistemini kiralamak mı yoksa satın almak mı ?

Bana göre alarm sisteminin kiralanması bilerek kazıklanmak demektir. Biraz daha açıklayacak olursak standart bir alarm seti montaj dahil 900 tl ye taktırılabilirken kiralama ile bu 900 tl lik alarm sistemi için 2500 tl ödersiniz ve kurulan alarm sistemi sizin olmaz. Bu nedenle kiralamak yerine alarm sistemini satın almak çok daha karlı olacaktır.

Alarm Sistemi Fiyatları 

Alarm sistemi kurulumunda neden firmamızı tercih etmelisiniz ? 

  • Ev yada iş yeri alarm sistemi montajını, alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından yapılmaktadır

  • Alarm sisteminde kullanılan tüm ürünler ve işçilik 2 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve ücretsiz arızalı olan ürün değişimi yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir, bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm kurulumu yapan firma arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmaz.

  • Montajı yapılan alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.

  • Ücretsiz teknik servis ve 7 – 24 teknik destek hizmeti

Günümüzde alarm sistemi kurulumu yaptırıp mağdur olan kişi sayısı oldukça fazladır.Mağduriyetlerinin en büyük sebebi kurulumu yaptırdıkları firmanın kapanması, sektörü bırakması yada alarm sistemi kurulumunu bilmediklerinden dolayı destek vermemeleridir.

Alarm sistemi kurulumunda firmamızı tercih ederseniz böyle bir mağduriyet ile karşılaşmazsınız. 

Alarm sistemi fiyatları

Farklı marka alarm sistemi fiyatları, montaj ve detaylı bilgi için firmamız ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

08508404684 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.