Bahçeşehir Alarm Sistemi

Paradox alarm bahçeşehir,dsc alarm, bahçeşehir alarm montajı, bahçeşehir alarm servis, alarm montajı, bahçeşehir dsc alarm, teknik servis, alarm fiyatları, alarm sistemi, bahçeşehir kamera sistemi.

bahcesehir-alarm-sistemi

Ev yada iş yerinizin hırsızlığa karşı korunması için Net Güvenlik Sistemi tarafından oluşturulmuş alarm sistemleri ile hırsızlığa karşı önlem alabilirsiniz. Sisteme ilave edilen duman dedektörü, gaz dedektörü, su baskın dedektörü gibi ürünlerle alarm sistemi koruma kapsamını genişletebilirsiniz.

Alarm sistemlerinde, önemli olan alarm sistemini satmak değil satmış olduğunuz alarm sisteminin 7 gün 24 saat teknik desteğini vermektir. Sitemize alarm sistemini kalitesiz firma yada kişilere kurdurup devamında kuran kişiye yada firmaya ulaşamayıp mağdur olan yüzlerce kişi giriş yapmaktadır. Günümüzde sadece ürün değil ürünü kuran kişi  yada firmalarında önemi artmaktadır.

Alarm sistemi kurulumunda firmamızı tercih etmeniz için önemli bazı nedenler;

  • Kurulumu yapılan alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
  • Alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından yapılmaktadır
  • Sistemde kullanılan tüm malzeme ve işçilik 2 yıl garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve ücretsiz arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir, bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm kurulumu yapan firma arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmaz.
  • Ücretsiz teknik servis ve destek hizmeti
  • Alarm sistemine ilave edilecek duman dedektörü ile olası bir yangın durumunda alarm sistemi alarm verebilir.
  • Alarm sistemine edilecek gaz dedektörü ile olası bir gaz kaçağı durumunda alarm sistemi alarm verebilir.
  • Sisteme ilave edilecek su baskın dedektörü ile olası bir su basması durumunda alarm sistemi alarm verebilir.

Alarm sistemi kurulumu ciddi bir iştir. Alarm sisteminiz profesyonel bir firma tarafından kurulmaz ise kullanılan ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun ciddi sorunlar yaşayabilirisiniz.

alarm-fiyati

Kurdurmak istediğiniz alarm sistemi yada kamera sistemi ile ilgili detaylı bilgi, ücretsiz keşif için 

Müşteri Hizmetleri

08508404684 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.