Beşiktaş Paradox Alarm Servisi

Paradox teknik servis, alarm servisi, beşiktaş paradox alarm servis, beşiktaş paradox alarm kurulumu, beşiktaş alarm servisi, beşiktaş alarm fiyatı, alarm sistemi.

Alarm sistemi teknik servis ve bakım hizmeti Paradox alarm kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından verilmektedir. Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri Paradox alarm yetkili bayisi olup verilen arıza bakım ve teknik servis hizmeti garantilidir.

Alarm Sistemi Kontrol ve Risk Analizi

Yılda bir kez alarm sisteminin bakımını mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Teknik ekibimiz alarm sisteminizde; 

  • Bölge ( zone ) Kontrolü
  • Sisteme bağlı dedektörleri kontrolü
  • Akü testi
  • Telefon arama testi
  • Risk analizini ücretsiz olarak yapmaktadır.

Teknik servis hizmeti, teknik ekibin yoğunluğuna göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Paradox Alarm Servis ücreti ne kadar ?

Teknik servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve servis verilecek semte göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi ve servisin verileceği konum öğrenildikten sonra verilecektir.

Arızalı olan ürünlerin değiştirilmesi ?

Servis esnasında arızalı olduğu tespit edilen ürünler indirimli fiyatlardan müşteri onayı doğrultusunda değiştirilmektedir.

Belirtilen arıza giderilmez ise ücret talep edilecek mi ?

Teknik ekip tarafından alarm sistemindeki arıza giderilmez ise hiçbir ücret talep edilmiyecektir. Arızanın giderilmesiyle ilgili malzeme değişmesi gerekiyor ise, yeni malzeme bedeli müşteri tarafından onaylanmaz ise servis ücreti talep edilmektedir.

Alarm sistemi tekrar arızalanırsa ne olacak ?

Verdiğimiz teknik servis hizmeti garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz olarak tekrar servis hizmeti verilmektedir.

Detaylı bilgi ve servis talebi için  08508404684 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz. 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.