CN-A401 AHD DVR Kayıt Cihazı

Cenova ahd kamera sistemi, ahd dvr kayıt cihazı, CN-A401 AHD Dvr , ahd kamera fiyatı, ahd dvr fiyatı, ahd kamera incelemesi.

CN-A401 AHD DVR

Cenova marka 4 kanal AHD kayıt cihazı ile 4 adet ahd kamera, yada 2 adet ahd kamera, 2 adet 1.3 megapixel ip kamera çalıştırabilirsiniz. AHD kayıt cihazına 1 adet disk takılabilmektedir. 4 TB a kadar hdd desteği bulunmaktadır.

CN-A401

AHD Kayıt cihazı girişlerine baktığımızda cihaz üzerinde 4 adet görüntü,4 adet ses girişi, HDMI ve VGA video out çıkışları bulunmaktadır. RS 485 girişleri sayesinde speed dome kontrol edilebilmektedir.

AHD kayıt cihazı

Cihaz ön yüzde 1 adet ve arka yüzde 2 adet usb girişi bulunmaktadır. Cihazl kutu içerisinde adaptör ve mouse çıkmaktadır.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.