Dahua Nvr Kayıt Cihazı

İp kamera kayıt cihazı, dahua, nvr kayıt cihazı, dahua nvr fiyatları, en iyi nvr kayıt cihazı, dahua nvr, Nvr fiyatı

dahua nvr

Güvenlik kamerası sektöründe ip kameralar ciddi ölçüde talep görmektedir. Güvenlik sistemleri piyasasında birçok farklı markaya ait nvr kayıt cihazları bulunmakla birlikte özelliklerine bu ithal edilen nvr kayıt cihazlarının çoğu çöp ürünlerdir.

Piyasada bir çok farklı markaya ait nvr ve ip kameraları test etmiş bulunmaktayım, tecrübelerime dayanarak paranızı çöpe atmak istemiyorsanız benim sizlere tavsiyem ip kamera sistemlerinde dahua marka nvr kayıt cihazı ve ip kameraları tercih etmenizdir.

dahua ip kamera sistemi

Değerli meslektaşlarımın unutmaması gereken bir diğer önemli nokta ip kamera alt yapısının kaliteli ürünlerle hazırlanması gerektiğidir. Sistemde kullanılan network kablo yada switch seçimi yanlış olursa ip kamera yada nvr kayıt cihazı ne kadar kaliteli olursa olsun sistem randımanlı çalışmaz.

Müşteri Hizmetleri

08508406904  – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Neutron 2 MegaPixel AHD Kamera Seti

Neutron ahd kamera fiyatları, 2 megapixel ahd kamera, neutron güvenlik kamerası, ahd kamera seti, güvenlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.