DVR kayıt cihazı şifresi sıfırlama

Dvr kayıt cihazı şifresi kırma, dvr kayıt cihazı şifresi sıfırlama, h 264 dvr kayıt cihazı şifresi, h264 dvr şifre sıfırlama, dvr kayıt cihazı şifresi unuttum.

h264-dvr-sifre-sıfırlama

Kullanmakta olduğunuz dvr kayıt cihazı şifresi unutuldu ise kayıt cihazı admin şifresini resetlemek farklı seçenekler bulunmaktadır. DVR kayıt cihazı marka ve modeline göre farklı şifre resetleme seçenekleri bulunmaktadır.

DVR Kayıt cihazı resetleme seçenekleri

  • Geçici şifre üretme programı ile
  • Cihaz ana kart üzerinde bulunan resetleme butonu ile
  • Resetleme kodu ile
  • Cihaz yazılımı yeniden yüklenerek

Firmamızdan aşağıdaki marka dvr kayıt cihazları için şifre resetleme teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Neutron dvr kayıt cihazı Şifre          Fujitron dvr kayıt cihazı Şifre

Hyundai dvr kayıt cihazı Şifre          Cenova dvr kayıt cihazı Şifre

SCSI dvr kayıt cihazı Şifre                 Goldmaster dvr kayıt cihazı Şifre

Avenır dvr kayıt cihazı Şifre              Bullet dvr kayıt cihazı Şifre

Ecotronic dvr kayıt cihazı Şifre         Haikon dvr kayıt cihazı Şifre

X meye cep telefonu izleme programı kullanan bazı model dvr kayıt cihazları 

DVR Şifre Sıfırlama Hizmeti Nasıl Yapılır 

Öncelikle şifresini resetletmek istediğiniz dvr kayıt cihazının yazılımının ne olduğu tespit edilir. Türkiye’ birçok farklı marka ve model dvr kayıt cihazı bulunmakta olunup bazı dvr kayıt cihazlarında şifre sıfırlama işlemi yapılamamaktadır. 

DVR Şifre Resetleme İçin İlk Olarak kullanıcı adı ve şifre soran ekran resmini telefonunuzla çekip teknik destek whatsapp hattına göndermeniz gerekir. 

Teknik servis ekibimiz elinizdeki dvr kayıt cihazı şifresinin sıfırlanıp sıfırlanamıyacağını kontrol eder ve size bilgi verir. 

DVR Şifre resetleme işlemi yapılabiliyorsa dvr şifre resetleme programı aracılığıyla teknik servis ekibimiz dvr kayıt cihazınızın şifresi telefonda destek vererek size resetlettirir. 

DVR kayıt cihazı şifresi unutulmuş ise teknik servis ekibimizden dvr şifre resetleme ile ilgili destek hizmeti alabilirsiniz. DVR kayıt cihazlarında şifre resetleme işlemi cihazın marka ve modeline göre değişmektedir.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme hizmetini ücretsiz bir şekilde kamera sisteminiz kuran firmadan teknik destek alarak yaptırabilirsiniz. Firmamızın size bu teknik destek hizmetini ücretsiz verme yükümlüğü yoktur. 

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz. 

Firmamız, şifresini resetlettikten sonra hizmet ödemesini yapmayan kendini bilmezler yüzünden artık ödeme almadan kesinlikle resetleme için teknik destek hizmeti vermilmiyecektir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranı resmini 05432769515  numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Kamera ve Alarm Sistemleri Servisi

  www.guvenliksistemleriservisi.com

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

2 yorum

  1. Recep gürbüz

    merhaba avenir marka camera kayit cihazi var geriye dönük kayittan izlemek icin adminin altindaki sifreyi unuttum nasil reset yapabilirim saygilar ..

    • 0543 276 95 15 – 0850 622 60 05 numaralardan teknik destek ekibimizle görüşerek şifre alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.