Elektrik kesilince alarm çalıyor

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa, ilk olarak alarm sistemin kablolarını sökmeniz yada kopartmanız çözüm olmayacaktır. Alarm sistemi elektrik kesintisinde alarm paneli içinde takılı olan akü alarm sisteminin çalışmaya devam etmesini sağlamaktadır. Alarm sisteminde takılı akü biterse elektrik kesilince alarm çalar. Elektrik kesintilerinde alarm sisteminizin çalışmaya devam etmesi için akünüzün 2 yılda bir değiştirilmesi gerekmektedir.

Elektrik kesilince alarm çalıyorsa ;

Dışarıda ötmekte olan harici siren kapağını açın ve siren içerisindeki akü uçlarını yada pil soketini   sökün. Bu şekilde sirenin ötmesini kesebilirsiniz.

Alarm paneli akü değişimi ve akü fiyatları için firmamıza arayabilirsiniz. İstanbul içi alarm sistemi teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve servis talebi için  08508404684 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz. 

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.