Florya Alarm Teknik Servis

Paradox alarm servis, dsc alarm servis, wisetech teknik servis, florya alarm servisi, jablotron teknik servis, alarm servis, teknik servis,lifesos alarm teknik servis.

florya paradox alarm

Alarm sistemi teknik servis ve bakım hizmeti  alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından verilmektedir. Firmamız birçok alarm markası yetkili bayisi olup verilen teknik servis hizmeti garantilidir.

Servis hizmeti teknik servisin yoğunluğuna göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar

  • Paradox Alarm Sistemi
  • DSC alarm Sistemi
  • Jablotron alarm sistemi
  • Wisetech Alarm Sistemi
  • Fujitron Alarm Sistemi
  • Roel Alarm Sistemi
  • LifeSos Alarm Sistemi

Servis ücreti ne kadar ?

Servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve yağılacak işleme göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi öğrenildikten sonra verilecektir.

Arızalı olan ürünlerin değiştirilmesi ?

Servis esnasında arızalı olduğu tespit edilen ürünler indirimli fiyatlardan müşteri onayı doğrultusunda değiştirilmektedir.

Arıza giderilmez ise servis ücreti talep edilecek mi ?

Teknik ekip tarafından belirtelen arıza giderlemez ise hiçbir ücret talep edilmiyecektir. Arızanın giderilmesiyle ilgili malzeme değişmesi gerekiyor ise, yeni malzeme bedeli müşteri tarafından onaylanmaz ise servis ücreti talep edilmektedir.

Sistem tekrar arızalanırsa ne olacak ?

Verdiğimiz teknik servis ücreti garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz olarak tekrar servis hizmeti verilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

08508404684  – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.