Fujitron DVR Kayıt Cihazı İnternet İzleme Ayarları

Kamera kayıt cihazı, fujitron, dvr, internet izleme, cep telefonu kamera izleme ayarları, modem port açma, FJD-2304SP, FJD-2308 dvr, FJD-2316 kayıt cihazı ayarları.

cep telefonu kamera izleme

Ev yada iş yerinizde bulunan fujitron dvr kayıt cihazınıza bağlı güvenlik kameralarını izleyemiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramanız. Deneyimli teknik servis ekibimiz sisteminize bağlanarak modem port yönlendirme ve kamera kayıt cihazı ayarlarınız yeniden yapılandırır ve kameralarınızı internet üzerinden izlemeye açar.

Cep telefonunuza gerekli olan kamera izleme programı indirilip, programın tüm ayarları yaptırılır ve kameraları izlemeniz sağlanır.

Kameraların internet üzerinden izleme ayarlarının yapılabilmesi için modem ayarlarına giriş şifresinin bilinmesi gerekmektedir. 

Cep telefonunuza gerekli olan kamera izleme programı indirilip, programın tüm ayarları yaptırılır ve kameraları izlemeniz sağlanır.

Modem port yönlendirme teknik destek hizmetini istanbul içi firmamızdan alabilirsiniz. 

Müşteri Hizmetleri 

08508404684– info@genesisguvenlik.com

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.