Garson Çağrı Sistemleri

Garson çağırma sistemleri, garson çağırma sistemleri fiyatları, garson çağrı sistemi fiyat, garson cagri cihazi, garson çağırma sistemi, orway kablosuz çağrı sistemi

garson çağrı butonu

Kablosuz çağrı butonları RF teknolojisi ile çalışan bir verici sistemidir. Kablosuz çağrı butonları masa üzerinde yada duvara monte edilerek kullanılabilir. Ayrıca mobil taşınma özelliğine sahip modelleri’de bulunmaktadır. Butonlar içerisinde bulunan dahili pilleri sayesinde kulanım alanlarına göre kablosuz olarak sinyal göndererek iletişimi sağlar.

garson çağrı sistemi

Kurulumu çok basit ve kolaydır,çalışma seti içerisinde masalara konan garson çağırma butonları ile belirlenen merkeze konan alıcı ekran ve isteğe bağlı olarak garsonların kolunda mobil alıcı olarak saat modelindeki  alıcılardan oluşmaktadır.

 • * Müşteri sipariş yada talebi  için masada bulunan butona basarak garsonun masaya gelmesini sağlar.
 • *Müşteri tarafından yapılan çağrı alıcı ekran yada garsonun kolunda bulunan saate sinyal göndererek sesli yada titreşimle uyarı yapar.
 • *Garson siparişi almak adına hızla masaya giderek servis hizmetini verir.
 • * Garson çağrı gelen masaya giderek buton üzerinde bulunan iptal tuşuna basarak çağrıyı sonlandırarak talebi sonlandırır.
 • *Garson çağrı butonları farklı seçeneklerden oluşmaktadır 1 butonlu,2 butonlu,3 butonlu ve peçetelik çağrı butonu olarak.

Garson Çağrı Sistemi Avantajları

 • Kablosuz Çağrı sistemi kurulacak olan alanlarda hizmet kalitesinin artmasına olanak sağlamaktadır.
 • Müşteriler taleplerini seslenerek yada el kol hareketleri yapmadan gürültü ve görüntü kirliliğine yol açmadan, sadece butona basarak yapabileceklerdir.
 • Garson ve personel masanın etrafında gereksiz rahatsızlık vermeden müşterinin ihtiyacı doğrultusunda hizmet verecektir.
 • Garson ve personel müşterilerin özel sohbet yada görüşmelerinde araya girerek rahatsızlık vermeyerek rahat bir ortam oluşmasını sağlayacaktır.
 • Butonlar üzerinde bulunan sipariş ve hesap fonksiyonları sayesinde garson ve müşteri zaman kaybına uğramadan,garson tek bir tuşla müşterin talebini yerine getirecektir.

Müşteri Hizmetleri 

08508404684– info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir yorum

 1. Hüsamettin Avcı

  Merhaba
  Titresimli garson çağrı cihazı fiyatı nedir 1 titreşim cihazı 2 buton yeterli olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.