Güvenlik Sistemleri Kampanya Duyuruları

guvenlik_sistemi_kampanya

Güvenlik sistemi kampanya kategorisinde, güvenlik sistemi toptan satış firması iseniz, firmanızın güncel kamera sistemi kampanyası, alarm sistemi kampanyası, ip kamera sistemi kampanyalarını ücretsiz olarak sitemizden sizlerin adına yayınlamaktayız. Kampanya yayınlanmasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar;

Toptan satış için düzenlenen kampanyalarda fiyat belirtilmemelidir. Sitemizi ziyaret eden güvenlik sistemleri son kullanıcı montaj firmaları kampanya detaylarını sizlerden öğrenecektir. Kampanya detaylarında firmanızın iletişim bilgileri ve internet sitesi adresi yayınlanmaktadır.

Güvenlik sistemi kampanya kategorisinde son kullanıcı işi yapan firmalarda güncel alarm sistemi kampanyaları, güvenlik kamerası kampanyaları, ip kamera sistemleri kampanyalarını yayınlayabilirler.

  • Kampanya detayında mutlaka bitiş tarihi belirtilmelidir.
  • Güvenlik sistemi toptan satış kampanyalarında fiyat belirtilmemelidir.
  • Kampanya görseli firma tarafından hazırlanıp bize iletilmelidir. Görsel ana sayfa  banner boyutu 650 x 330 dur.Sayfa içi resim genişliği 650 pixeli geçmemelidir.
  • Kampanya stoklarla sınırlı ise yada belirtilen tarihten daha erken bir süre içerisinde bitirilecekse sitemize bilgi verilmelidir.

Sitemizde onaylanan kampanyalar yayınlanır. Sitemizde yayınlanmasını istediğiniz güvenlik sistemi kampanyasını bilgi@elektronikguvenliksistemleri.info mail adresine gönderebilirsiniz. Yoğunluğa göre 1 – 2  gün içerisinde kampanyanız değerlendirilip yayınlanacaktır.

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.