Haikon DVR Şifre Resetleme

Haikon dvr admin şifresi, haikon yetkili servis, haikon dvr şifre sıfırlama, haikon dvr şifre resetleme, haikon dvr yönetici şifresi, haikon ip kamera şifre.

haikon-dvr-sifre

Haikon dvr kayıt cihazı default kullanıcı adı admin şifre 12345 dir.

Kullanmakta olduğunuz haikon dvr kayıt cihazı şifresi bilinmiyor ise teknik servis ekibimiz tarafından dvr kayıt cihazı şifre resetleme işlemi yapılmaktadır.

Haikon dvr kayıt cihazı geçici şifre ürütme programı bulunmamaktadır, bu nedenle  haikon dvr kayıt cihazı admin şifresi resetleme için dvr kayıt cihazının teknik servisimize getirilmesi yada kargolanması gerekmektedir. Teknik servis ekibimiz cihazınıza uyumlu resetleme dosyasını yükleyip şifre resetlenir.

Haikon DVR Şifre Resetleme işlemi için DVR Kayıt cihazının teknik servisimiz getirilmesi gerekmektedir.

Şifre resetleme hizmeti için firmamız şifre resetleme teknik destek ücreti talep etmektedir.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme hizmetini ücretsiz bir şekilde kamera sisteminiz kuran firmadan teknik destek alarak yaptırabilirsiniz.Firmamızın size bu teknik destek hizmetini ücretsiz verme yükümlüğü yoktur.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Firmamız, şifresini resetlettikten sonra hizmet ödemesini yapmayan kendini bilmezler yüzünden artık ödeme almadan kesinlikle resetleme için teknik destek hizmeti vermiyecektir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranı resmini 05432769515  numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Kamera ve Alarm Sistemleri Servisi

  www.guvenliksistemleriservisi.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.