HD-TVI Kamera Sistemleri

HDTVI Kamera , HDTVI Kamera Sistemleri, HD-TVI güvenlik kamerası, HD-TVI dvr,  720p güvenlik kamerası, 1080p güvenlik kamerası.

HDCVI teknolojisine rakip olarak üretilen HD-TVI Kamera sistemleri 720P ve Full HD 1080P görüntü kalitesi verebilen güvenlik kamerasıdır. HD-TVI kamera sistemlerinde HDCVI da olduğu gibi cctv kablo ile 500 metreye kadar HD kamera görüntüsü aktarılabilir.

HD- TVI teknolojisine sahip bir güvenlik kamerası HDCVI Dvr kayıt cihazında kullanılamaz, iki sistemin görüntü iletim teknolojisi birbirinden farklıdır. HD-TVI kamera HD-TVI kayıt cihazında kullanılmalıdır.

hdtvı_kamera

İsaf fuarında inceleme imkanı bulduğum HD-TVI kamera görüntü kaliteleri başarılı ve HDCVI kamera görüntüsü ile arasında fark bulunmamakta.

Mevcut kamera sisteminde altyapı değişikliği yapmadan eski kameralarınızı söküp HD görüntü kalitesine sahip HD-TVI kameraları kullanabilirsiniz. Dvr kayıt cihazınızıda değiştirmeniz gerekmektedir.

Hdtvi dvr kayıt cihazları geleneksel standart analog güvenlik kameralarını da desteklemektedir. Ancak hdtvi teknolojisine sahip bir güvenlik kamerası analog DVR kayıt cihazında kullanılamaz. Çünkü iki sistemin görüntü iletim teknolojisi birbirinden farklıdır. Hdtvi kameralar, hdtvi kayıt cihazında kullanılmalıdır.Mevcut kamera sisteminde altyapı değişikliği yapmadan eski kameralar yerine HD görüntü kalitesine sahip hdtvi kameralar kullanılmaktadır. Bu nedenle mevcut Dvr kayıt cihazının da değiştirilmesi gerekmektedir

HDTVİ Kameraların avantajları

  • Analog HD yüksek video kalitesi 720P / 1080P çözünürlük
  • Koaksiyel kablo üzerinden video ve ses sinyali gönderme
  • HD kalitesinde Uzun video iletim mesafesi (500 m)
  • Gerçek zamanlı gerçek görüntü izleme ve kayıt
  • Kamera ve video depolama aygıtları için daha uygun fiyat

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.