HDCVI Kameralar

HDCVI Kamera , HDCVI Kamera Sistemleri, HDCVI güvenlik kamerası, HDCVI dvr,  720p güvenlik kamerası

Kamera kablosu ile alt yapı değiştilmeden  720P ve Full HD 1080P görüntü kalitesi verebilen güvenlik kamerasıdır. HDCVI kameranın görüntü kablosu ile 750 metreye kadar uzaklıkta çalışabildiği test edilmiştir.

HDCVI Kamera sisteminin en büyük avantajı hazırda kullanmış olduğunuz kamera sisteminin alt yapısını değiştirmeden cctv kablo ile çalışabilmesidir.

HDCVI Teknolojisi DAHUA firmasının geliştirmiş olduğu bir teknolojidir, kendisine has benzersiz bir iletişim protokolü kullanmaktadır, bu nedenle HDCVI kamera ile birlikte HDCVI Dvr kullanılmalıdır. HDCVI dvr kayıt cihazına analog güvenlik kamerası bağlanamaz yada HDCVI Kamera analog dvr kayıt cihazına bağlandığında görüntü vermez.

HDCVI Kamera Çeşitleri 

hdcvı_1080p_kamerahdcvı_720p_kamerahdcvı_kamera_sistemlerihdcvı_kamera

HDCVI Sistemlerde kamera çeşitleri ip kamera yada analog kameralarla aynıdır. HDCVI dome kamera, HDCVI Box kamera, HDCVI ır kamera, çeşitleri bulunur. HDCVI kameralarda iki farklı görüntü kalitesi vardır.

1- 720p HDCVI Kameralar

2- 1080p HDCVI Kameralar.

Hazırda kullandığınız kamera sisteminde alt yapıda hiçbir değişiklik yapmadan analog kameralarınızı söküp yerlerine HDCVI kamera takabilirsiniz. HDCVI güvenlik kamerası ile birlikte kayıt cihazınızıda HDCVI dvr ile değiştirmeniz gerekmektedir. 

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.